• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    CEAR
    CEAR --- ---
    DREWDARK: Zelda ve skutečnosti opravdu je holka (princezna), jenže velké množství lidí má pod tímhle jménem zamemorovaného hlavního hrdinu celé série, který se jmenuje Link (za toho vždycky hraje hráč). Na obrázku je ženská verze Linka v jeho běžném "elfím" oblečení. Je to teda takovej malej trolling, správně by tam mělo být napsáno "What if Link was a girl"....
    CEAR
    CEAR --- ---
    FLAD: Nota na klaviatuře je D, s textem to říká "she wants the D" - D je zkratka pro dick... dál viz např. tady: http://knowyourmeme.com/memes/the-d
    FLAD
    FLAD --- ---
    Poradite?

    MALARKI
    MALARKI --- ---
    pěkná nuda...
    Kung Fu Waiting for Godot
    http://www.youtube.com/watch?v=3arYVsNmN4c
    ZCR
    ZCR --- ---
    REFALLENONE: a zároveň, v nejlepší tradici textualizovaných ready-made objektů, v tvůrčím týmu s doc. GREGI prokázali, že dialogické absurdní drama v dialogu vzniká automaticky, jsouc imanentně obsaženo v ipromptu diskurzu vtipně předstírajícím neznalost, a tudíž jako takové je všudypřítomné a lze jej nanejvýš pozorovat, nikoli však tvořit, jak se mylně domnívali Beckett et all.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    GREGI: no tenhle obrázek se mj dává např ve chvíli kdy se v ústavu rozjede gaychat a nekonečná opakovanice starých vtipů
    SWT
    SWT --- ---
    REFALLENONE: Profesor Ostrovan - made my day :)
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    LAUNCHER: Zdánlivá neotesanost náhodou poskytuje hluboký vhled. Profesor Ostrovan chtěl naznačit, že v dnešním věku, kdy jsme zcela závislí na technologiích, vztahy jsou redukovány na virtuální interakce po síti a duchovno je potlačováno středoproudým kýčem a mysl zahlcena informačním balastem, je jakákoliv "absurdnost" v Beckettově Čekání na Godota poměrně směšná a těžko nás může šokovat. Jak správně poznamenal, ani přidání kung-fu a sci-fi prvků by Godotovi nepomohlo nabýt takové absurdity, aby obstála proti běžné marnosti dnešního světa.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    TAP: Proveditelnost divadelni produkce s hvezdnymi lodemi a roboty strilejicimi po sobe laserem - umocneno technickymi schopnostmi dnesnich prumernych ceskych divadelniku, tedy lidi, pro ktere je po studiich konzervatore technicky problematicke i nezapomenout na okurku pri priprave cheeseburgeru.

    Na me se nekoukejte, ja bych na Godota s hvezdnymi lodemi a roboty s lasery sel, byt tedy v ochrannych brylich.
    VEENA
    VEENA --- ---
    TAP: Nevím, dál.
    TAP
    TAP --- ---
    mohl by mi někdo vysvětlit tento vtip? díky
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    NELLAS: Tim hůř, na takovou kravinu bych nešel i kdyby tam byly kungfu scény, hvězdný lodě a roboti co po sobě střílej laserama.....
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    OSTROVAN: Ono je to hlavně spíš divadelní hra.
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    NELLAS: Tak já to bral jako samozřejmou věc, snad Godota musel povinně číst každej na střední, ne? Já to teda čet s odporem a vůbec jsem to nepochopil, ale jediný co jsem si z toho vzal je to, že když se řekne "čekat na Godota" tak to znamená: čekáš zbytečně, radši běž domu a nezaplétej se do nějakejch blbejch filozofickejch debat.... ;)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    OSTROVAN: Ano, přesně v tom ten vtip je. Godot nikdy nepřijde, čekání na Godota je tedy marné.
    GREGI
    GREGI --- ---
    OSTROVAN: jasny no tak nejsem divnej... dik:D
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    Možná je vtip i v tom, že v knize žádnej Godot nikdy nepřišel a ten titulek dole zní: další den na letišti....
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    GREGI: No zobrazení asi ne... jako vtipný mi to taky nepřijde, je to jenom obrazová slovní hříčka holt, že týpek čeká na Godota a letiště se jmenuje jako autor tý knihy.... prostě takovej suchej humor o ničem....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam