• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Proste je to spatnej vtip. Konec reportu.
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    REFALLENONE: Kamarád herec na to: "Já bych to zaběh i za půllitr."
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    NASA: Za lahváče a startky ti herec uběhne i maraton (nebo ta aspoň bude hrát:)). Zatím se mi ten "vtip" jeví spíš jako nějaká pomsta, vzhledem k politickým pletichám v ND.
    NASA
    NASA --- ---
    REFALLENONE: to je právě to, co jsem si myslel, že herci mají málo peněz a proto se jim hodí menší "brigáda". Ale za ten běh mi to přišlo moc, to by nějaký herec mohl udělatz levnějš, třeba za lahváče a startky :-)
    V Národnim jsou ale, zřejmě jiné poměry a běhání jejich herců musí být náležitě oceněno.
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    NASA: Já tomu stále moc nerozumím. Herce z Národního divadla neznám, ale mnoho profesí v tom baráku je zoufale podhodnocených. Ani o honorářích herců z Národního bych si nedělal iluze. A že herec neudělá nic zadarmo, je největší nesmysl, co jsem kdy slyšel. Je to v ND opačně?
    NASA
    NASA --- ---
    GILHAD: aha, moje chyba, to "Narodni" jsem nejak vytesnil... ( i pri opakovanem cteni :-))
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    NASA: Ten vtip, co se tu diskutuje byl explicitně o těch z Národního:

    Za kolik uběhne herec z Národního stovku?
    ..
    za litr.
    NASA
    NASA --- ---
    GILHAD: to urcite ne, to je ten pripad, co za petikilo ani nevstane (teda, ne ze bych nejakeho znal :-))
    ja mel na mysli spis tu alternativnejsi scenu, kde herci hledaji i ruzne moznosti privydelku, vcetne toho, ze by treba ubehli stovku za par drobnych (a nema cenu je zase preplacet litrem, ne?)
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    NASA: Máš pocit, že herci z Národního udělají za dvacku cokoli?
    NASA
    NASA --- ---
    TARMAQ, GILHAD: Mě to přišlo spíš tak, že za litr udělá herec cokoli, dokonce i uběhne stovku, než že nic nedělá zadarmo. Ale je fakt, že by tam pak spíš mělo byt třeba "za dvacku" :-))
    No nic, jen ještě jeden úhel pohledu (chudý herec, který se dře o žití vs. herec, který za pětikilo ani nestane :-))
    DARKREIDER
    DARKREIDER --- ---
    VEENA: cely ten stroj aj s raketami je nafukovacia maketa. To je cele. Nestastne zvolena fotka a popis.
    VEENA
    VEENA --- ---
    [ SKUHRY @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]

    Asi chápu, že fotka není zrovna z uvádění rakety do pohotovosti, ale stejně ... asi je tam něco, co nevidim.
    BURAN
    BURAN --- ---
    GILHAD: ono to puvodne asi tak znelo, protoze s tim behanim to nedava moc smysl.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    ALCATOR: Pak by to ale muselo znít "Za kolik udělá herec stovku ..."
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    TARMAQ:
    GILHAD:

    Teoreticky je to narážka na dotační programy:

    "Za kolik uběhne (vyprodukuje) herec stovku (Kč)?"
    "Za tisíc Kč (dotace)"

    (tedy: Za státní dotaci ve výši 1000 Kč dostane národ 100 Kč umělecké hodnoty)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Taky sem čekal hlubší myšlenku. No, co se dá dělat...
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    GILHAD: aha, to jsem sice tak nejak pochopil, ale cekal jsem ze tam je nejaka narazka na nejake aktualni tema.. no nic, disclaimer znam ;]
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    TARMAQ: Predpokladany dotaz: Za kolik sekund ubehne kilometr.
    odpoved to pretaci na za kolik korun ubehne kilometr, protoze herec nedela nic zadarmo ...
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    ALCATOR: snad kkk, když tam jsou ti běloši zasraný americký tři, ne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam