• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    Já nevim, a neni to prostě jen že umřela Věra Chytilová, která vypadala trochu jako moucha, když zapojíte představivost? a k tomu klasická hláška z kompost.cz
    nutno podotknout že tam je to facebook.com/CernyHumor, takže asi nemá cenu očekávat nějakou vtipnost

    RENDORF
    RENDORF --- ---
    [ ZELGARIS @ Gaming Geeks Gallery [SFW] edition - No Gods or kings. Only man. ] ???
    Stín vzadu má nejspíš rád červenou barvu, ale pointa mi stejně uniká.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SALVATOR: někdo umřel
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SHEALA: Tohle někdo objasní, prosím?
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Ilustracni obrazek:

    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    RAINBOF: popravdě, dneska bych se už ani nedivil, kdyby někdo SKUTEČNĚ studoval něco, co se zabývá možnou existencí skejťácké kultury ve starém Egyptě a psal na to recenzované práce.

    Řekněme třeba...

    Universita Karlova, Filozofická fakulta, katedra Kulturologie, obor Moderní kultura, studijní program Kulturní fraktály, rigorózní práce Historicky opakované vzory v pouliční kultuře a umění se zaměřením na prvky inkarnované do moderních subkultur skate a rap a jejich obdoby v kultuře Starověkého Egypta v období Střední říše
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ale cely je to vtip zejo tohle se nedeje...
    JOHANNSTEIN
    JOHANNSTEIN --- ---
    MAKROUSEK: Rekl bych ze si hlavne dela legraci z lidi co se zadluzi studiem naprosto nesmyslnych oboru bez praktickeho uplatneni v budoucnu a pak se divi ze jsou ve velkym dluhu a nemaji praci. treba jako womyn studies
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    RANDOM_NIGHT: Pan si udelal vtip, ze studoval neexistujici obor a ted nema praci a dluzi za skolne.
    ADITU
    ADITU --- ---
    MAKROUSEK: díky :)
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    ADITU: Metahumor. Potrebuje stin a tak si jej vyrobi tim, ze vytvori textovou bublinu. V tomhle konkretnim komixu jsou tedy textove bubliny realnymi objekty, ktere vrhaji stin.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    SCHWAB:
    ono to totiž paroduje zřejmě toto kde chlapík (šmírák) vyhrál soud proto že ho nebylo za co odsoudit (fotil holkám pod sukněma v metru)
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    LIPIVA:
    SIRIEN:
    SIRIEN:
    díky.
    nedošlo mi, že ho pustili kvuli tomu, že nemohli splnit ústavní povinnost ;)
    zábavné i po vysvětlení. :)
    DAVIDO
    DAVIDO --- ---
    SWT: Nekdo zase neklika na odkazy.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    domy nejsou na stejné úrovni, balkony k sobě přiléhají svými rohy (nebo se možná překrývají z půlky), pravý dům má balkony ven do prostoru (z půlky, nebo možná i celé), ten levý... obyvatelé toho levého to mají dost blbý.
    Vzhledem k umístění na straně domu to ale ani nemusí být bytové balkony, mohou to být balkony z podesty schodiště nebo z chodby.

    Každopádně ať koukám jak chci, víc v tom nevidim.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    OSTROVAN: No, to je bohužel všechno. Ale zas si vem, že to o čem píšeš sou detaily, tady to sou celý dva baráky...

    Ale navíc si nejsem jistej, jestli nejde o optickej klam. Při bližším zkoumání mi přijde, že levý balkony sou k objektivu výrazně blíž než pravý, takže vůbec nemusej v reálu bejt proti sobě.
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    SALVATOR: no to chápu, construction fail...
    já myslel, že je tam ještě něco jinýho, co nevidim, když to mělo tolik plusů...
    dneska už jsou lidi zvyklí na telefonní sloup uprostřed dálnice a na okna co maj kliku zvenčí, tak tohle až tak šokující podle mě neni....
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    OSTROVAN: No, balkony bývají oceňovány mimo jiné proto, že poskytujou výhled. Což v tomhle případě je další balkon asi 30 cm daleko.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam