• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    KILLIAN: takovejch spekulací tady... :)
    Protože CZ+SK / non-CZ+SK vtipové kluby jsou cenzurované co do vulgarity, zákonnosti, rasismu a podobných nesmyslů pro citlivky, takže Ti to mohlo být smazáno pro:
    - správcův subjektivní dojem nevtipnosti
    - rasovou urážku

    Měl si to zkusit v hnusnejch a nechutnejch, na druhou stranu mám dojem, že pro ten klub to zase neni dost hnusný ani nechutný... takže možná v Černém humoru a bestiálkách.
    NASA
    NASA --- ---
    KILLIAN: Mně přijde, že je to slabé kvůli tomu, že to funguje jenom v psané formě - nemůžeš to vyprávět, protože když to řekneš, tak můžeš použít výslovnost jenom jednu. A tim i celkem padá i to, že to ten vedoucí řekne...
    KILLIAN
    KILLIAN --- ---
    VEENA: no mě to vtipný připadá a chci tu pro změnu vědět, proč to vtipný pro někoho není.
    pořád mi to přijde o level vejš než mártyho frky, který jsou založeny na prostých dvojsmyslech a tohle má navíc vícejazyčný rozměr... teda né že bych si o tom myslel kdovíco, ale někdo by to mohl ocenit.
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    anebo proste
    VEENA
    VEENA --- ---
    A nebo prostě protože to neni vtipný ...
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    KILLIAN: Jestli jsi to pastoval do CZ/SK vtipu, tak ti to sestrelil kvuli anglictine... Pokud jsi po pastoval do ENG-Only vtipu, sejmul te kvuli cestine... ;-)
    KILLIAN
    KILLIAN --- ---
    DAVIDO: jo! dík za vysvětlení.
    DAVIDO
    DAVIDO --- ---
    KILLIAN: Spravce je cenzorskej zmrd?
    KILLIAN
    KILLIAN --- ---
    jdu sem z textových vtipů, bo se odkazují sem, když mám pochyby o "mém" vtipu.
    napastoval jsem tam tenhle vtip:
    Co hovori veduci ciganovi na stavbe v britanii? - Dig more!

    a už tam není... nějaké vysvětlení?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    HWLLFFRDD: tak :)
    TAP
    TAP --- ---
    RENDORF: stín vzadu je opičí duo z Donkey kong country, strip vysvětluje, kde přišli ke svým kostýmům

    ZCR
    ZCR --- ---
    HWLLFFRDD: aha, to bude možná ono... a já furt dumal, kde co hrál Brousek mušího!
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    Já nevim, a neni to prostě jen že umřela Věra Chytilová, která vypadala trochu jako moucha, když zapojíte představivost? a k tomu klasická hláška z kompost.cz
    nutno podotknout že tam je to facebook.com/CernyHumor, takže asi nemá cenu očekávat nějakou vtipnost

    RENDORF
    RENDORF --- ---
    [ ZELGARIS @ Gaming Geeks Gallery [SFW] edition - No Gods or kings. Only man. ] ???
    Stín vzadu má nejspíš rád červenou barvu, ale pointa mi stejně uniká.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SALVATOR: někdo umřel
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SHEALA: Tohle někdo objasní, prosím?
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Ilustracni obrazek:

    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    RAINBOF: popravdě, dneska bych se už ani nedivil, kdyby někdo SKUTEČNĚ studoval něco, co se zabývá možnou existencí skejťácké kultury ve starém Egyptě a psal na to recenzované práce.

    Řekněme třeba...

    Universita Karlova, Filozofická fakulta, katedra Kulturologie, obor Moderní kultura, studijní program Kulturní fraktály, rigorózní práce Historicky opakované vzory v pouliční kultuře a umění se zaměřením na prvky inkarnované do moderních subkultur skate a rap a jejich obdoby v kultuře Starověkého Egypta v období Střední říše
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ale cely je to vtip zejo tohle se nedeje...
    JOHANNSTEIN
    JOHANNSTEIN --- ---
    MAKROUSEK: Rekl bych ze si hlavne dela legraci z lidi co se zadluzi studiem naprosto nesmyslnych oboru bez praktickeho uplatneni v budoucnu a pak se divi ze jsou ve velkym dluhu a nemaji praci. treba jako womyn studies
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    RANDOM_NIGHT: Pan si udelal vtip, ze studoval neexistujici obor a ted nema praci a dluzi za skolne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam