• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    SIRIEN: Aha, to zní logicky. Pokud vím, ve Státech byl celkem běžný sirup proti kašli s kodeinem, což je opiát a opiáty vyvolávají živé sny.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    THX_1138: možná v tom taky nevidím co tam je, nicméně nejspíš něčí kreslené postesknutí/ironizace účinků některých léků na chřipku.
    Třeba takový Coldrex Nacht je (mimo to, že to je nezvykle funkční lék, i když jen symptomatický) docela osvědčené uspávadlo, u kterého máme odzkoušené, že Tě do půlhodiny odrovná, takže doporučení "berte na noc" u něj není jen žvást jako u jiných obdobných, když máš horečku, tak Tě jedna dávka fakt docela spolehlivě složí (následné stripy tedy jsou její sny s nemocí podpořenou divokostí).
    Možná to je narážka na nějaký jiný lék, co neznám, a který má ještě "chutnější" vedlejší účinky než pouhé sestřelení do únavy a jistého spánku.
    Ale možná tam je i něco jiného, co nevidim, v tomhle případě si nejsem úplně jistej...
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    teď se to tam objevilo znovu [ TOMMY69 @ Textove ftipy - taky ste na modemu a vecne se opakujici obrazky vam kazi pozitek? /pouze cj, pripadne slovencina/ ] tak uvidíme... zatím to nějaký plusíky nasbíralo
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ale kdež - za b), tedy že správce je pičus, je správně
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    KILLIAN: takovejch spekulací tady... :)
    Protože CZ+SK / non-CZ+SK vtipové kluby jsou cenzurované co do vulgarity, zákonnosti, rasismu a podobných nesmyslů pro citlivky, takže Ti to mohlo být smazáno pro:
    - správcův subjektivní dojem nevtipnosti
    - rasovou urážku

    Měl si to zkusit v hnusnejch a nechutnejch, na druhou stranu mám dojem, že pro ten klub to zase neni dost hnusný ani nechutný... takže možná v Černém humoru a bestiálkách.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NASA:
    no jenže od toho je to textovej vtip že.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    GRANTORINO: Urvanej stěrač to taky může bejt. ;P
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    dik :)
    DOUPLE
    DOUPLE --- ---
    GRANTORINO: apple produkty konkretne tahle, ostatni znacky to maj cca podobne
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    DOUPLE: jo tak :), ale to je znacka pro wifi v mobilu ?
    DOUPLE
    DOUPLE --- ---
    GRANTORINO: slaba wifi
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    takze druhy a treti poznam, ale co je to prvni?

    NASA
    NASA --- ---
    KILLIAN: Mně přijde, že je to slabé kvůli tomu, že to funguje jenom v psané formě - nemůžeš to vyprávět, protože když to řekneš, tak můžeš použít výslovnost jenom jednu. A tim i celkem padá i to, že to ten vedoucí řekne...
    KILLIAN
    KILLIAN --- ---
    VEENA: no mě to vtipný připadá a chci tu pro změnu vědět, proč to vtipný pro někoho není.
    pořád mi to přijde o level vejš než mártyho frky, který jsou založeny na prostých dvojsmyslech a tohle má navíc vícejazyčný rozměr... teda né že bych si o tom myslel kdovíco, ale někdo by to mohl ocenit.
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    anebo proste
    VEENA
    VEENA --- ---
    A nebo prostě protože to neni vtipný ...
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    KILLIAN: Jestli jsi to pastoval do CZ/SK vtipu, tak ti to sestrelil kvuli anglictine... Pokud jsi po pastoval do ENG-Only vtipu, sejmul te kvuli cestine... ;-)
    KILLIAN
    KILLIAN --- ---
    DAVIDO: jo! dík za vysvětlení.
    DAVIDO
    DAVIDO --- ---
    KILLIAN: Spravce je cenzorskej zmrd?
    KILLIAN
    KILLIAN --- ---
    jdu sem z textových vtipů, bo se odkazují sem, když mám pochyby o "mém" vtipu.
    napastoval jsem tam tenhle vtip:
    Co hovori veduci ciganovi na stavbe v britanii? - Dig more!

    a už tam není... nějaké vysvětlení?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam