• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    MARTHINEZ
    MARTHINEZ --- ---
    ALCATOR:
    BURAN:

    aha, nevěděl jsem, že acid je asi nějakej druh drogy já furt, co má s kyselinou... No, mně to prostě nepřijde vtipný ani tak. Každopádně díky
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    hm, tak to je dost vytlačený.. ale dik no.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    VON_GILOTINE: Nápis na dodávce:

    RYDER = Ride'Er = Ride Her (ojeď ji)
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    VON_GILOTINE: ryder jakože ride her
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    prosim vas unika mi neco na tomhle vtipu? prijdemi z e obrazek je totalne nesouvisejici

    [ SLEEPLESS8 @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    MOTASH
    MOTASH --- ---
    podle mě sou sjety voba, jeden mysli, že zastavuje bombu, druhej, že odchází z koupelny doma a ještě při tom chytračí...
    BURAN
    BURAN --- ---
    ALCATOR: nejvtipnejsi na tom je, ze prave VUBEC NENI JASNE, jestli to byla bomba nebo termostat :) jedine, co vime, ze byli v letadle.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    MARTHINEZ:

    1) Týpek deaktivuje budík 3 sekundy před termínem.
    2) Druhej mu po chvíli říká "Ty vole, ty jsi debil, to nebyla bomba, ale termostat! Už s tebou nikdy nebudu užívat drogy ("acid").
    3) Načež ten druhej vyjde jakože ven z koupelny, jenže ve skutečnosti vypadne z letadla.
    4) Takže pravdu měl původní týpek, byla to bomba, a druhej na acidu byl tak zhulenej, že se mu zdálo, že užívali drogy.

    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    ALARIK: Žirinovskij údajně poslal polákům, rumunům a bulharům návrh, aby si zabrali na základě referenda západní/jižní část ukrajiny. Rusko si zabralo/chce zabrat východní část a krym, takže ukrajincům zůstane střed, a Evropská unie tam uprostřed stojí jak kůl v plotě.

    Prostě píčovina vtip.
    MARTHINEZ
    MARTHINEZ --- ---
    vysvětlí někdo prosím?

    ALARIK
    ALARIK --- ---
    MALARKI: když už to tady teda je, vysvětlil by mi někdo i podstatu celýho toho vtipu? :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    MALARKI: Myslim že spolu s Bulharskem (za stromečkem) páchaj nějakou neplechu...
    MALARKI
    MALARKI --- ---
    vtip chápu, ale uniká mi, proč komínem utíká/přichází rumunsko?
    CERNYRYBIZ
    CERNYRYBIZ --- ---
    MAKROUSEK: musaka se vysloví skoro jako "my sucker", aneb "ten, kdo mi ho kouří".
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MAKROUSEK: aha. hm..
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    ZUZKAOU: Protoze tam je zvuk "sak", coz se obvykle pise jako suck neboli sat. Nebo kourit.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    NIS
    NIS --- ---
    SIRIEN: u got it. na strance je pod stripem napsany koment od autora "Side effects."
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    SIRIEN: Aha, to zní logicky. Pokud vím, ve Státech byl celkem běžný sirup proti kašli s kodeinem, což je opiát a opiáty vyvolávají živé sny.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    THX_1138: možná v tom taky nevidím co tam je, nicméně nejspíš něčí kreslené postesknutí/ironizace účinků některých léků na chřipku.
    Třeba takový Coldrex Nacht je (mimo to, že to je nezvykle funkční lék, i když jen symptomatický) docela osvědčené uspávadlo, u kterého máme odzkoušené, že Tě do půlhodiny odrovná, takže doporučení "berte na noc" u něj není jen žvást jako u jiných obdobných, když máš horečku, tak Tě jedna dávka fakt docela spolehlivě složí (následné stripy tedy jsou její sny s nemocí podpořenou divokostí).
    Možná to je narážka na nějaký jiný lék, co neznám, a který má ještě "chutnější" vedlejší účinky než pouhé sestřelení do únavy a jistého spánku.
    Ale možná tam je i něco jiného, co nevidim, v tomhle případě si nejsem úplně jistej...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam