• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    SHEALA: C4 - zkratka pro "see for" a nebo nazev vybusniny.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    [ ADMIX @ kresleny stripy :: garfield, dilbert, red meat, wulffmorgenthaler, calvin & hobbes, unseen, mutts a dalsi! ] ?
    Jde mi o pochopení třetího políčka, styl psaní U NO Y IS NO MILK znám... lednička explodovala, ale proč?
    (Edit: už mi to došlo)
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    ALCATOR: tak pro Tvojí informaci kdyby byli zhulený, tak budou ležet pod budíkem a vychechtaně koukat, jak se na něm mění číslíčka...

    Ty drogy Ti nikdo nenutí, ostatně sám jim taky nějak moc neholduju, ale nedělej z jakékoliv své neznalosti svatouškovskou omlouvající ctnost, zvlášť když ta neznalost způsobí, že něco vysvětlíš dost kostrbatě.
    SKRU
    SKRU --- ---
    MALARKI: rusak ma vanoce pozdejc..cely to nak nesedi, ta pointa je v oparu..alkoholickym asi
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    ALCATOR: Burkhar, když je vysmaženej z rumu, tak je vždycky hroznej puntíčkář.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    BURKHAR: Odpusť mi, že pro všechny návykové substance používám výraz "drogy" a pro výsledek jejich zneužívání používám výraz "zhulenej". To víš, nikdy jsem to nezkoušel, tak neumím použít ten správnej výraz.

    Kritizovat je snadné, přijít s něčím sám už tak snadné není...
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ALCATOR: Jestli je někdo zhulenej po LSD, tak potěš prdel.
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    ALCATOR: Ja si to myslel. Ale prislo mi to tak slaby, ze jsem porad doufal nejaky jiny vtip.
    MALARKI
    MALARKI --- ---
    ALCATOR: No spíš si myslim, že to s dělením Ukrajiny nemá nic společnýho. Podle mě je to myšleno takhle:
    Vánoční idylka - Tatínek s mamikou resp. Německo s Francií dělají vánoce svému dítku Evropské unii, která už má domácí mazlíčky Rumunsko a Bulharsko a teď dostala nového - Ukrajinu. Celou tu tu idylku sleduje zhrzené Rusko, které nemá, s kým by vánoce slavilo a na smutek pije vodku. Podle výrazu Ruska to také vypadá, že posilněno alkoholem chystá nějakou pomstu, jenž by idylku zkazila.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    MARTHINEZ: "acid" znamená "kyselina" a je to slangové označení pro LSD.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    MARTHINEZ: internet neni pro tebe.
    MARTHINEZ
    MARTHINEZ --- ---
    ALCATOR:
    BURAN:

    aha, nevěděl jsem, že acid je asi nějakej druh drogy já furt, co má s kyselinou... No, mně to prostě nepřijde vtipný ani tak. Každopádně díky
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    hm, tak to je dost vytlačený.. ale dik no.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    VON_GILOTINE: Nápis na dodávce:

    RYDER = Ride'Er = Ride Her (ojeď ji)
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    VON_GILOTINE: ryder jakože ride her
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    prosim vas unika mi neco na tomhle vtipu? prijdemi z e obrazek je totalne nesouvisejici

    [ SLEEPLESS8 @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    MOTASH
    MOTASH --- ---
    podle mě sou sjety voba, jeden mysli, že zastavuje bombu, druhej, že odchází z koupelny doma a ještě při tom chytračí...
    BURAN
    BURAN --- ---
    ALCATOR: nejvtipnejsi na tom je, ze prave VUBEC NENI JASNE, jestli to byla bomba nebo termostat :) jedine, co vime, ze byli v letadle.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    MARTHINEZ:

    1) Týpek deaktivuje budík 3 sekundy před termínem.
    2) Druhej mu po chvíli říká "Ty vole, ty jsi debil, to nebyla bomba, ale termostat! Už s tebou nikdy nebudu užívat drogy ("acid").
    3) Načež ten druhej vyjde jakože ven z koupelny, jenže ve skutečnosti vypadne z letadla.
    4) Takže pravdu měl původní týpek, byla to bomba, a druhej na acidu byl tak zhulenej, že se mu zdálo, že užívali drogy.

    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    ALARIK: Žirinovskij údajně poslal polákům, rumunům a bulharům návrh, aby si zabrali na základě referenda západní/jižní část ukrajiny. Rusko si zabralo/chce zabrat východní část a krym, takže ukrajincům zůstane střed, a Evropská unie tam uprostřed stojí jak kůl v plotě.

    Prostě píčovina vtip.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam