• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    SWT
    SWT --- ---
    _K5_: Tím bych si bohužel vůbec nebyl jistej, obzvlášť v tomhle klubu :)
    _K5_
    _K5_ --- ---
    SWT: jako jo, pohled vítěze je poněkud jiný, než by se dalo všeobecně očekávat, ale pointa v tom asi fakt nebude...
    SWT
    SWT --- ---
    _K5_: Možná tím, že se vítěz mračí? Jen hádám ...
    _K5_
    _K5_ --- ---
    A čím je zvláštní toto? Lupou jsem to tedy nezkoumal a při běžném shlédnutí prostě nic zvláštního nevidím:

    [ CIMCARAK @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]

    FANFAN
    FANFAN --- ---
    MALARKI: A co teprv, když u toho musíš zmáčknou shift, aby to fungovalo...
    MALARKI
    MALARKI --- ---
    ALCATOR: pro hodně lidí, jsou to nahoře pořád čarovná tlačítka, na která se pro jistotu nešahá, aby se náhodou nerozbil počítač.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    MALARKI: plus teda dělat screenshot facebooku foťákem s bleskem, to je hodně pokročilá forma uživatelské nepokročilosti.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    MALARKI: simple kristýna se snaží anglidsky sdělit "to je jedno"
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    Jo aha, díky. Já jsem nepoznal, že ten poslední je tatínek. Teď to dává smysl a ... světe div se, přijde mi to dost vtipné. To je tady celkem nezvyk, ne? :)
    WYNDMYLL_238
    WYNDMYLL_238 --- ---
    PRAASHEK: taky možnost. tahle rovina mě vůbec nenapadla, ale má to logiku.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    no tam jde o to, že si nejdřív každej myslí, že chce dostat bicykl, ale von si přeje být bicyklem. no a nakonec jsou jedna šťastná rodinka
    WYNDMYLL_238
    WYNDMYLL_238 --- ---
    PATISLAV: kluk si přál dostat k narozeninám kolo, ale (kdovíkdo přání plní) to špatně pochopil a změnil kluka na kolo. maminku to mrzí, ale tatínek se s tím v posledním okýnku nakonec nějak srovnal.
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    PATISLAV: chlapecek msli na kolo a promeni se v nej. jezdi na nem pak jeho tatinek. takovy absurdni vtip
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    KALIBAN: Win XP
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Takhle napůl je to takový zajíc v pytli... nebyl by link na duplicitní klub který zaručí i tu vtipnost...? :DDD
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    HASH: zatraceně, tenhle je ale fakt oříšek... je to trochu od boku, ale zkusim si tipnout: nejspíš nějaká variace na "mlčeti stříbro, hubu držeti zlato"?
    HASH
    HASH --- ---
    SIRIEN: takhle se rika o spoluspravce...
    dopis si tam co potrebujes :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam