• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    _K5_: roztrzity jsem furt, pointu mi to nijak neobjasnuje.

    Spis beru nazor WYNDMYLL_238, ze je to blby vtip.
    _K5_
    _K5_ --- ---
    DOCKINEZ: ty jsi nikdy nebyl roztržitý a nikdy se ti nestalo, že sis náhle uvědomil/vzpomněl, že něco... ? A vtip spočívá v tom, že rabi si vzpomněl, ale učitelka to "gesto" vnímala jinak...
    WYNDMYLL_238
    WYNDMYLL_238 --- ---
    DOCKINEZ: presne tak. na chvilku to zapomnel: "... po prvních dvou začal bezradně zírat."
    a pak si vzpomnel, kde ta cisla zjisti: "Najednou, jakoby zázrakem, se uklidnil..."

    pozn.: nezda se mi to jako dobry vtip (je to nepravdepodobne, nelogicke a neni to moc vtipne), ale za to uz nemuzu ;)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    WYNDMYLL_238: to mi nesedi. Vzdy rabin rika Jen jsem na chvilku zapomněl, že ty poslední čísla máme napsaná na stropě.

    Z toho vyplyva, ze jinak vi, ze tam ta cisla jsou. A to mi nedava smysl.
    WYNDMYLL_238
    WYNDMYLL_238 --- ---
    DOCKINEZ: pet vterin po mne to tu nekdo vysvetlil podrobneji, ale uz ten prispevek zmizel. nuze: pani ucitelka si myslela, ze rabin cislo ziskal nejakou nadprirozenou cestou, slozila mu proto kompliment, ale skutecnost byla prozaictejsi a zbytek cisla byl proste napsany na strope.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    WYNDMYLL_238: furt nic
    WYNDMYLL_238
    WYNDMYLL_238 --- ---
    DOCKINEZ: "Podíval se k nebi" -> "... napsaná na stropě"
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Hm, tomuhle prilis nerozumim, chyta se nekdo?

    [ MA747 @ Zidovske anekdoty ]
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    RAINBOF: mj. je to vtip, ktery metaforicky miri na nesmyslnost jakychkoli zabomysich valek, at uz se jedna o konflikty nabozenske, ideologicke, rasove, nyxove, ci jine.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    RAINBOF: Mě to přišlo vtipně absurdní, ale třeba se mejlim a něco za tim bude...
    _K5_
    _K5_ --- ---
    SUBTITLES017: taky jsem se chtěl zeptat a pak mi došlo, že to vlastně vím, že umřel tenhle:



    a že trolling spočívá v Giger - Ginger, Aliens - E.T., ...
    MAGE
    MAGE --- ---
    ADITU: ty jo myslel jsem že ten už je pár roků mrtvej...
    ADITU
    ADITU --- ---
    SUBTITLES017: H. R. Giger (včerateda, ale dneska asi začala záplava GNSP)
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    Kdo sakra dneska umřel? :))
    MALARKI
    MALARKI --- ---
    MAKROUSEK: tyjo, to mi musíš říct, kam chodíš kupovat zlato. po mě vždycky chtěj 850/g
    _K5_
    _K5_ --- ---
    _K5_: vypadalo to nějak takto, ale bylo to dlouhé jako longcat

    Printer Ink - The Most Expensive Liquid in the World | Visual.ly
    http://visual.ly/printer-ink-most-expensive-liquid-world
    _K5_
    _K5_ --- ---
    ZUZKAOU: hledal jsem MEME, kde jsou ceny kapalin (a inkoust jako nejdražší), ale nenašel jsem ho, tak alespoň toto:

    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    jj, já si nedávno na 3d printeru tiskl cihlu zlata a vyšlo to dráž, než kdybych ji koupil v obchodě
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ZUZKAOU: Cena inkoustu do tiskáren je prej extrémně vysoká:

    Printer Ink Injustice: The Shocking Truth Infographic - InkjetWilly.com
    http://www.inkjetwilly.com/blog/ink-injustice-infographic/
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    ZUZKAOU: To uplne pravda neni, ale je pravda, ze toner stoji na vahu mnohem vic nez treba zlato.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam