• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    FEKALNIK: je tam "jakoby" hakovy kriz :) coz je v NiH velka sranda zejmena v kontextu klubu jako takoveho.

    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    FEKALNIK: no kolega to tam dokreslil zbytečně, pravda :)
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    FEKALNIK: je to z NIH, tak co asi tak čekáš? (viz hned následující post v NIH, kolega Ti to tam dokreslil... jen teda dlužno dodat, že osobně v tom vidim spíš severskou runu pro O... ale tak každému co jeho jest)
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    Prosim o vysvetleni

    SOLNAKAR
    SOLNAKAR --- ---
    GILHAD: mě to vysvětlovat nemusíš, já to nepostnul. Jen jsem se ti snažil vysvětlit, co na tom komu mohlo připadat vtipný, na což ses ty ptal. Holt je ústav plnej děcek (mentálně), který takovej všeobecnej rozhled nemají.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    v bylinkářství naprosto běžně používaný pojem pro účinnou látku nebo část rostliny, která ji obsahuje
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    SOLNAKAR: Ale vždyť to přece droga je ( viz třeba http://cs.wikipedia.org/wiki/Droga http://nase-rec.ujc.cas.cz/archiv.php?art=4608 ). Takže vtip typu "dal jsem králíkům trávu - hahaha a jak ji jako budou kouřit ?"
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    OLTSKUL: jo aha. diky. ten polopatickej preklad mi pomohl i kdyz mi chvili trvalo, nez mi doslo proc to neprekladas presne..
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    HAWLIS: Sedim v kavarne a ohromnej nrg mi čumí přes rameno, zatim co tohle pí



    jakoze ho ten cernoch nejak konfrontoval a nestihl dopsat vetu
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    prosim help.. nejak mi to nedochazi.. dik
    [ RAJCHE @ Pouze HNUSNÉ (nechutné) a SPROSTÉ vtipy...! ]
    SOLNAKAR
    SOLNAKAR --- ---
    GILHAD: zřejmě někomu příde vtipné nazývat řepíkovou nať drogou. Žádnej jinej náznak humoru jsem v tom nenašel.
    PYROMANEK
    PYROMANEK --- ---
    FROSTACK:
    MAKROUSEK:
    FIONOR:

    303030303030303030
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    FROSTACK: Age of empires. Tenhleten priest s touhle hlaskou tam obvykle konvertoval nepratelske jednotky (modre) na hracovy (cervene). Takze na obrazku se z jedne slecny stal nepritel a tudiz ji ta druha zacala mydlit. Trochu dada.
    FROSTACK
    FROSTACK --- ---
    Prosim o vysvetleni, nechapu...

    BEDRICH_
    BEDRICH_ --- ---
    PYROMANEK: me by zajimalo kdo po vcerejsku neni nachcanej:D nz
    PYROMANEK
    PYROMANEK --- ---
    BEDRICH_: lol dik :-D jeste sem taky asi nachcanej ze vcera
    BEDRICH_
    BEDRICH_ --- ---
    PYROMANEK: a chčije a chčije? na samotě u lesa, nic?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    a co hůř, poláci hrajou world of tanks na stejných serverech jako češi. zlo, to vám povím, sídlí někde tam...
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    SUCZKER: taky: Prsten likvidoval nositele za nositelem. Dobytí Polska v moderní historii taky nikomu moc štěstí nepřineslo.
    39 ho anektoval Hitler že jako bude pohoda a ono hop měl na krku válku a ouvej.
    po válce ho anektovalo SSSR a zrovna slavné to se SSSR v následujících letech nebylo
    ...nakonec Solidarita...
    04 Polsko vstoupilo do EU... nechci tu být politicky kontroverzní, doplň si sám co z těch mnoha katastrof co EU od té doby potkalo považuješ za špatné Ty (hospodářská krize, opakovaná referenda, "ústava", Lisabon, Euro... na výběr je možností hodně)
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    MALARKI: Dik, myslim, zes je to takhle mysleno, ta souvislost s rozpadem SSSR a demokratizaci mi unikla...
    MALARKI
    MALARKI --- ---
    SUCZKER: Isildur odmitl prsten znicit a to znamenalo jeho zhoubu. Tady se sovetskej svaz odmitl vzdat polska, kde vznikla solidarita, ktera velkou merou zapricinila rozpad sovetskyho imperia, ale mozna nad tim autor takhle do hloubky nepremyslel a jen v rychlosti vymyslel strip na popularni national balls.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam