• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    MICRO
    MICRO --- ---
    Chápem správne, že ten hríb bol atómový?

    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    zbaběle se smazal
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ALCATOR:
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    aha jo tak!
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    FEKALNIK: je tam "jakoby" hakovy kriz :) coz je v NiH velka sranda zejmena v kontextu klubu jako takoveho.

    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    PRAASHEK: a ja uz se bal ze ztracim smysl pro humor
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    FEKALNIK: no kolega to tam dokreslil zbytečně, pravda :)
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    FEKALNIK: aha. No, to je teoreticky možný... nicméně vzhledem k tomu, že to má původ v NIH, tak myslím že hledání další pointy je ztráta času. Pokud tam nějaká je, tak jí tu snad někdo zahlédne jen tak od pohledu a osvítí nás, ale pochybuju.
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    SIRIEN: no prave proto ze to tam kolega dokreslil, tak jsem si myslel, ze puvodni vtip byl asi nekde jinde
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    FEKALNIK: je to z NIH, tak co asi tak čekáš? (viz hned následující post v NIH, kolega Ti to tam dokreslil... jen teda dlužno dodat, že osobně v tom vidim spíš severskou runu pro O... ale tak každému co jeho jest)
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    Prosim o vysvetleni

    SOLNAKAR
    SOLNAKAR --- ---
    GILHAD: mě to vysvětlovat nemusíš, já to nepostnul. Jen jsem se ti snažil vysvětlit, co na tom komu mohlo připadat vtipný, na což ses ty ptal. Holt je ústav plnej děcek (mentálně), který takovej všeobecnej rozhled nemají.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    v bylinkářství naprosto běžně používaný pojem pro účinnou látku nebo část rostliny, která ji obsahuje
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    SOLNAKAR: Ale vždyť to přece droga je ( viz třeba http://cs.wikipedia.org/wiki/Droga http://nase-rec.ujc.cas.cz/archiv.php?art=4608 ). Takže vtip typu "dal jsem králíkům trávu - hahaha a jak ji jako budou kouřit ?"
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    OLTSKUL: jo aha. diky. ten polopatickej preklad mi pomohl i kdyz mi chvili trvalo, nez mi doslo proc to neprekladas presne..
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    HAWLIS: Sedim v kavarne a ohromnej nrg mi čumí přes rameno, zatim co tohle pí



    jakoze ho ten cernoch nejak konfrontoval a nestihl dopsat vetu
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    prosim help.. nejak mi to nedochazi.. dik
    [ RAJCHE @ Pouze HNUSNÉ (nechutné) a SPROSTÉ vtipy...! ]
    SOLNAKAR
    SOLNAKAR --- ---
    GILHAD: zřejmě někomu příde vtipné nazývat řepíkovou nať drogou. Žádnej jinej náznak humoru jsem v tom nenašel.
    PYROMANEK
    PYROMANEK --- ---
    FROSTACK:
    MAKROUSEK:
    FIONOR:

    303030303030303030
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam