• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    DASHANTASH
    DASHANTASH --- ---
    TOMBAS: pokud nesleduješ Game of thrones, tak se nedivím, že nechápeš. Meme odkazuje k velkému finále 8. dílu 4. serie. Jedna z postav dopadla hodně podobně jako tato krabička na hranolky z Mekáče. :-)
    TOMBAS
    TOMBAS --- ---
    [ MAGE @ Nové Internetové Humory - it is one ... ]
    Nějak nechápu.
    P.S. Nejedná se mi o překlad.
    MICRO
    MICRO --- ---
    UNDERWORLD: to jizz = potřísnit semenem.
    UNDERWORLD
    UNDERWORLD --- ---

    Muzete mi to pls prelozit, v prekladatelskym klubu mi nepomohli, btw nechapu k cemu ten klub teda je
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    PeltaVEN! Vtipní fanoušci Plzně vítali novou finskou posilu | iSport.cz
    http://isport.blesk.cz/...-14/200915/peltaven-vtipni-fanousci-plzne-vitali-novou-finskou-posilu.html
    TURNPIKE
    TURNPIKE --- ---
    WOODMAKER: cool. ma to 180+, som myslel ze som tu jediny debil :)
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    TURNPIKE: Pelita se zdá být Indonéským fotbalovým týmem. Ale víc se mi gůglit nechce.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ... to horko vám fakt nakládá ...
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SWT: pro rusaki dobri
    SWT
    SWT --- ---
    Hm, kdyby aspoň byly ty Obrázky vtipný ... ale takhle je to holý neštěstí ...
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Kikoti fakt!
    COOLER
    COOLER --- ---
    ZIDANE: Jiď Pyrč!
    BURAN
    BURAN --- ---
    REFALLENONE: vase deti neumi cesky ne kvuli Opraskum, ale protoze na ne serete.
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    ZIDANE: Jo. Nyx Nyxákům. Ať si Opráskáři táhnou odkud přišli. Naše děti kvůli nim neumí česki.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    WOODMAKER: no jo, treba takovy Zmikund je prekrasne jmeno..
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    V opráskách tím rozbíjením slov vznikají někdy docela hezké tvary - viz "sjedeme", nebo "Godhaj", což dělá příběh ještě lepším, než když předpokládáte, že autor chtěl napsat něco jiného a schválně tam dal chybu.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    ZIDANE: tak už přestaň fňukat a chcípni jako chlap-
    KEJML
    KEJML --- ---
    ZIDANE: Tvoje starosti bych fakt chtěl mít ;) Si je dej do adblocku všude a máš klid
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    REFALLENONE: z Dolana se vyklubal Saýc ne opraski, to je spis vedlejší produkt
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    KEJML: To nemá. Proto bych jen byl rád, aby s tím Opráskáři zůstali na Okounu. Tam už to aspoň mám v Adblocku.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam