• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    KUBIIK
    KUBIIK --- ---
    PRAASHEK: Dík. Ne že by mě něco podobnýho nenapadlo, ale to jsem si hned představil spíš něco jako když do sebe skládáš stopadesát matrjošek a to už bylo na uspokojivý vysvětlení moc.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    KUBIIK: žena se zvětšuje patrně hormonální změnou nebo má málo pohybu
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    a jde o to, že to je takový překladatelský oříšek.

    teda pokud to není česky...

    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    MALARKI
    MALARKI --- ---
    JOSE_MAT: jo to má bejt candy apple. já si řikal, co je vtipnýho na fotce cibulí a rajčat.nějak to nezapaluje po ráno
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    MALARKI: normálně se používaj jablka, takže až se do toho někdo zakousne, bude celkem překvapenej
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    GILHAD: vyhrál jsem a zůstal retardovaný
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    DARKJESUS: v dolech se kanarek pouzival jako indikator kyslicniku uhelnateho - jakmile mel kanarek v k leci problemy (=chcipnul), tak hornici zdrhli driv, nez se udusili taky.

    Tady je zaludny kanarek, ktery zadrzel dech, aby nechcipnul a tak chcipou hornici

    Animal sentinel - Wikipedia, the free encyclopedia
    http://en.wikipedia.org/wiki/Animal_sentinel#Historical_examples
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    DARKJESUS: v dolech horníci používali kanárky k detekci zamoření ovzduší plynem, tenhle se rozhodl držet stávku a dech
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    muze mi pls nekdo objasnit tohle? asi mi po ranu jeste nenastartoval mozek :) diky

    [ ADMIX @ kresleny stripy :: garfield, dilbert, red meat, wulffmorgenthaler, calvin & hobbes, unseen, mutts a dalsi! ]
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    FATBOZZ: Stejně marné jako pokusit se vylepšit anglickou kuchyni či učinit z Francouzů lepší bojovníky?
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    HARVIE: jakýkoliv pokus o vylepšení německého vtipu je předurčen k nezdaru
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    to si vyřiď s redakcí německého Dikobrazu
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    MALARKI: hmm tak ze zacatku to vypadalo na dobrej vtip, ale chtelo by to vylepsit pointu...
    MALARKI
    MALARKI --- ---
    HARVIE:
    "Chtěl jsem dvě pětadvacítky a dostal jsem jednu padesátnici?"
    "Demografická změna (stárnutí populace)"
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    umi nekdo nemecky? nechce se mi to prepisovat do translatoru :) asi by to pak nebylo ani moc vtipny...
    [ KALISNIK @ kresleny stripy :: garfield, dilbert, red meat, wulffmorgenthaler, calvin & hobbes, unseen, mutts a dalsi! ]
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ROMANET: příště k vtipu přilož prosím i použitou literaturu
    ROMANET
    ROMANET --- ---
    KALIBAN: to byl jen takový hloupý infantilní pokus o humor ze slova mrt.

    po přečtení Freudovy knihy Der Witz und seine Beziehung zum Unbewußten jsem měl pocit, že by to mohlo být vtipné.

    http://dusan.borec.cz/mrt.jpg
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam