• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    NAMATHUR: Co s tim ma spolecne zlato?
    NAMATHUR
    NAMATHUR --- ---
    CERNYRYBIZ: harmonie je jedna věc, ZLATÁ píšťalka druhá.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    ono by to hlavně mohlo být i zábavný, kdyby foťáky už pár let neměly možnost si mřížku zlatého řezu zobrazit přímo do záběru... vtipné je možná tak to, že si někdo dal tolik práce s tím vykreslit tam přesně to, co fotograf viděl v okamžiku, kdy ten snímek pořizoval (resp. to, podle čeho ten snímek vůbec udělal)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    MCKIDNEY: Díky. Vím co je v záhlaví.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    SALVATOR: Ano chápeš to dobře, vtip je v tom že to připomíná kompozici obrazu.
    Viz nástěnka :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Chápu dobře, že by ta fotka peroucích se politiků by měla mít kompozici podle zlatýho řezu? Protože já to tam moc nevidim a zdá se mi to dost násilně naroubovaný...

    [ EJDM @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    SWT
    SWT --- ---
    CERNYRYBIZ: Takže žiješ v souladu s proslulou Cimrmanovou frustrační kompozicí, ve které prvek očekávání střídá prvek zklamání ;)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    OTAVA: ah. tak to jo :) dík
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    KID_MCHUTT: Nepotrebuje kreditku ani nic jinyho - ma vaginu a diky ni si vydela dostane co chce
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    poprosím o vysvětlení tohohle - sportu neholduju a tohle mi uniká
    [ SLEEPLESS8 @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    CERNYRYBIZ
    CERNYRYBIZ --- ---
    čekal jsem víc... ale dík :)
    SWT
    SWT --- ---
    A vzhledem k názvu "harmony" je to možná i o tom, jaké mezi nimi (ne)bude souznění.
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    Otec fagot je zklamaný, že si dcera fagot bere dětskou píšťalku.
    Fagot je složitý nástroj, má asi tak třicet klapek, a hraje jemným hlubokým tónem, kdežto dětská píšťalka je dětská píšťalka a dělá leda tak kravál.
    To je myslím vše.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    Jen tak na okraj originál byl s Lily (takže dával smysl i jako reference k příběhu) a je to starý asi jako... HP a kámen mudrců nebo tak nějak.

    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    "klep klep"
    "kdo je?"
    "já"
    "já?"
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ALCATOR: Vy-víte-kdo / Ty-víš-kdo.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    ZUZKAOU: V původní anglické verzi ho označují slovy "You-Know-Who" (Ty víš kdo / Víte kdo), nevím, jak je to v českém překladu.
    2MAN
    2MAN --- ---
    Aha, tak to jsem vtip pochopil kousek jinak... ale takhle taky dobrý, děkuji
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    2MAN: Lord Voldemort - nesmělo se o něm mluvit přímo.
    2MAN
    2MAN --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam