• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SHEALA: Možná to bude narážka na trojjedinost a její wibbly wobbly timey vimy, ale abych si tím byla jistá, tak tam chybí Strašidlo.

    BLOODRAT: To je spíš poetické vyjádření šíré ruské duše - 20. léta v Paříži - plno ruských emigrantů - a to té vzdělané vrstvy. úsvit, alkohol a chandra. Viz třeba Daniel Charms.

    Vypadávající stařeny

    Nějaká stařena se z nadměrné zvědavosti vyklonila z okna, vypadla a potloukla se. Z okna se vyklonila druhá stařena, začala se dívat dolů na tu potlučenou, ale z nadměrné zvědavosti se také příliš vyklonila, spadl a potloukla se.
    Potom vypadla třetí stařena, pak čtvrtá a pátá.
    Když vypadla šestá, přestalo mě to bavit a šel jsem na Malcevský trh, kde prý jednomu slepci darovali pletenou šálu.
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    SHEALA: prostě mu přines svoje víno, protože si myslí, že to co dělá ježíš z vody je hnusný.....a zbytek je jenom narážka nato že marie byla neverna josefovi s bohem
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    nechapu to s tím vínem .... no nic :)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SHEALA: Neposkvrnene poceti, v nekterych kruzich zname tez jako "zenska k tomu prisla, nevedela s kym," resp. "trapna postava Josefa, Jezisova pestouna."
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SHEALA: nuž kdo udělal josefově marii malého jezuláta? :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Navrhuju doplnit do záhlaví "Zanechte vší naděje, kdo vstupujete."
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    NELLAS: tajne jsem doufal ze je v tom treba nejaky hlubsi vyznam jez mi zde pomuzete osvetlit
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    FEKALNIK: A přišel ses zeptat na vysvětlení vtipu nebo se pochlubit, že ti to vtipné nepřijde? :)
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    [ LOKATOR @ Cerny humor az bestialitky~VTIPY, OBRAZKY, POVIDKY~CO SE NEHODI SVYM STYLEM DO NORMALNICH KLUBU=- ]

    ta vtipnost ma spocivat v tom, ze ji davaji kousky lidskeho masa? wow. so funny. much dark humor.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    RO pro nasledujici: (k dnesnimu dni)
    VECTOR - 1888 dni
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    MALARKI: měli použít kondom, nepřišli by o prachy
    DARKREIDER
    DARKREIDER --- ---
    MALARKI: no predpokladam, ze je to povzdych, ked vidis svoje decko ako ti vystrihuje palackeho s 1000 koruny, tak balicek kondomov vtedy davno to mohol zastavit.
    FURAN
    FURAN --- ---
    NELLAS: Didn't see that comin'. Díky :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    FURAN: U toho druhého Coulomba mi to přijde jako takové zkřížení s detektivem Colombem. Ten měl pokaždé "ještě otázečku".
    FURAN
    FURAN --- ---
    Nevím, jestli jsem pochopil. Ptá se na referenční hladinu náboje?
    [ KNX @ Vědecké vtipy ]
    [ JORIM @ Vědecké vtipy ]
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    TUILE: Jsem to měl uvést, že i s přesně danou výslovností jdou dělat zajímavé věci :)
    (Otvor=otevři, ale i díra)
    TUILE
    TUILE --- ---
    GILHAD: Detskej vtip. Co na nem chces vysvetlit? Otvor = otevri.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    Buch buch buch
    "Któ tam?"
    "To som já, otvor!"
    "Otvor? Aký otvor?"
    "Otvor, do piči!"
    "Otvor? Do piči?"
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    a nehraj nazi, ty
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    PRAASHEK: vole :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam