• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    ZCR
    ZCR --- ---
    SHEALA: moc se neraduj, většina tvých spolužáků volí ANO, ČSSD, ODS, TOP09, KSČM, Úsvit, Zelené, KDU-ČSL, Piráty nebo Svobodné, a zbytek nechodí k volbám!
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    VON_GILOTINE: jo, takle, no, jsem husákovo dítě, díky bohu :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    SHEALA: narazi to na zkusenost kterou ma fakt hodne lidi s tim co postujou jejich spoluzaci ze stredni a zakladky na fejsbuk. solidni rasisticky sracky
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    FEKALNIK: neplest s timhle

    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    SHEALA: haha buran. haha.
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    VON_GILOTINE: Podle mě vědí, minimálně ta jedna.
    VON_GILOTINE:
    Mrs. Claus - Wikipedia, the free encyclopedia
    http://en.wikipedia.org/wiki/Mrs._Claus
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SKRU
    SKRU --- ---
    PRAASHEK: einfach klasse!
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SKRU: němčina ti vydělávala dycky a to ti stačilo umět "ich bin helmut, opravář komínů"
    SKRU
    SKRU --- ---
    mohl bych si ho nasadit jako vanocni ikonku!
    SKRU
    SKRU --- ---
    mi to taky neprijde moc dotazeny, ale libi se mi moc ta sobi busta na fig.2
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    jo ony jakoby nevedi jak se jim to stalo aha. ty jo, dneska mam asi misto mozku sulc
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    VON_GILOTINE: mrkni na ty obtezkany "skritkyne" v poslednim panelu a vyraz santova xichtu
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    jakoby a komu to ten sob nema rict? mame, ktera ma dalsi plny bricho, dyt ta to vedet musi.. od pbf comics cekam punchline jako drak
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ty vole mi to furt nedava smysl, tak je to syn santy a? ty kravo, jsem asi moc nedochapavej dneska sorry.
    SKRU
    SKRU --- ---
    VON_GILOTINE: prostredni skritek ma ksicht po tatovi, coz je SC, sob si toho vsimnul

    ja sem se dostal do faze, kdy mi nemcina vydelava, takze se mnou nemci mluvej nemecky a nekdy me pekne mucej, proto mi to asi nedoslo:)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    SKRU: je to takova zita zkusenost, i kdyz ja mel s francouzi dycky zkusenost stejnou jako s italy, nicmene to s nemci je vtipna pravda, rovnou prejdou na anglictinu..

    pratele, jsem dnes uplne dementni, prosim o explanaci:

    SKRU
    SKRU --- ---
    PISKVOR: tak vlajky sem poznal vsechny:)))) ale "vtip" sem nepobral, takze diky!:)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SKRU: Wasn't. Ty bubliny odpovidaji jazyku zeme. "Kdyz se zacnes ucit italsky, Italove se s tebou budou bavit italsky" (to je, rekneme, obecne ocekavany model).

    "Kdyz se zacnes ucit francouzsky, Francouzi se s tebou nebudou bavit vubec" (pac jim prznis jazyk).

    No a "kdyz se zacnes ucit nemecky, Nemci se s tebou budou bavit anglicky" (pac je to efektivnejsi nez se spolehat na zacatecnickou nemcinu).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam