• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    ZCR
    ZCR --- ---
    SHEALA: moc se neraduj, většina tvých spolužáků volí ANO, ČSSD, ODS, TOP09, KSČM, Úsvit, Zelené, KDU-ČSL, Piráty nebo Svobodné, a zbytek nechodí k volbám!
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    VON_GILOTINE: jo, takle, no, jsem husákovo dítě, díky bohu :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    SHEALA: narazi to na zkusenost kterou ma fakt hodne lidi s tim co postujou jejich spoluzaci ze stredni a zakladky na fejsbuk. solidni rasisticky sracky
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    FEKALNIK: neplest s timhle

    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    SHEALA: haha buran. haha.
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    VON_GILOTINE: Podle mě vědí, minimálně ta jedna.
    VON_GILOTINE:
    Mrs. Claus - Wikipedia, the free encyclopedia
    http://en.wikipedia.org/wiki/Mrs._Claus
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SKRU
    SKRU --- ---
    PRAASHEK: einfach klasse!
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SKRU: němčina ti vydělávala dycky a to ti stačilo umět "ich bin helmut, opravář komínů"
    SKRU
    SKRU --- ---
    mohl bych si ho nasadit jako vanocni ikonku!
    SKRU
    SKRU --- ---
    mi to taky neprijde moc dotazeny, ale libi se mi moc ta sobi busta na fig.2
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    jo ony jakoby nevedi jak se jim to stalo aha. ty jo, dneska mam asi misto mozku sulc
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    VON_GILOTINE: mrkni na ty obtezkany "skritkyne" v poslednim panelu a vyraz santova xichtu
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    jakoby a komu to ten sob nema rict? mame, ktera ma dalsi plny bricho, dyt ta to vedet musi.. od pbf comics cekam punchline jako drak
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ty vole mi to furt nedava smysl, tak je to syn santy a? ty kravo, jsem asi moc nedochapavej dneska sorry.
    SKRU
    SKRU --- ---
    VON_GILOTINE: prostredni skritek ma ksicht po tatovi, coz je SC, sob si toho vsimnul

    ja sem se dostal do faze, kdy mi nemcina vydelava, takze se mnou nemci mluvej nemecky a nekdy me pekne mucej, proto mi to asi nedoslo:)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    SKRU: je to takova zita zkusenost, i kdyz ja mel s francouzi dycky zkusenost stejnou jako s italy, nicmene to s nemci je vtipna pravda, rovnou prejdou na anglictinu..

    pratele, jsem dnes uplne dementni, prosim o explanaci:

    SKRU
    SKRU --- ---
    PISKVOR: tak vlajky sem poznal vsechny:)))) ale "vtip" sem nepobral, takze diky!:)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SKRU: Wasn't. Ty bubliny odpovidaji jazyku zeme. "Kdyz se zacnes ucit italsky, Italove se s tebou budou bavit italsky" (to je, rekneme, obecne ocekavany model).

    "Kdyz se zacnes ucit francouzsky, Francouzi se s tebou nebudou bavit vubec" (pac jim prznis jazyk).

    No a "kdyz se zacnes ucit nemecky, Nemci se s tebou budou bavit anglicky" (pac je to efektivnejsi nez se spolehat na zacatecnickou nemcinu).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam