• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SKRU: tohle čtení je lepší, než ta mrtvá veverka :)
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    SKRU:
    PISKVOR:
    SKRU:

    - "Zmrzlý veverky padaj ze stromů, a my furt musíme chodit do školy!"
    - "To jako fakt??!"

    Je to vtipné tou absurditou situace, kdy je venku taková kosa, že ani veverka se svým huňatým kožíškem a survival instinktem nedokáže přežít, a lidi, tedy tvorové stavění na pohyb v nadnulových teplotách, musí jít do ŠKOLY (!!!)

    SKRU
    SKRU --- ---
    TURNPIKE:to neni fakt, ale tvuj dojem. a muj dojem zase je, ze je to narazka na nejakej idiom nebo jinej vtip nebo UL. pokud nechces patrat se mnou, tak nepatrej a venuj se necemu jinymu.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    TURNPIKE: Dejme tomu. Nicmene porad nechapu takovou reakci *pote*, co jsem podekoval za vysvetleni a sel si stezovat tam, kde jsem ho nasel? ("Ok, dik; jdu si stezovat do ustavu.") Pokud bych tu s tim tapetoval, pochopil bych - u dvou prispevku mi ta reakce pripada malicko ... hystericka.
    TURNPIKE
    TURNPIKE --- ---
    PISKVOR: vime: drobny rozdiel existovat moze, smutne je ze ho rozoznas len ty. nam ostatnym ostavalo predpokladat ze sa tu vylievas z toho ze to nieje vtipne. ale tebe pritom nedojde pointa, aj keby ta trafila priamo do hlavy. ked myslis ze je to mensi fail, nech sa paci. (ak som zabudol neake "vime" tak si ho dopln prosim)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    TURNPIKE: Existuje drobny rozdil mezi "chapu pointu a neshledavam ji vtipnou" a "nenachazim pointu," vime? Vsimneme si rovnez, ze si nestezuju na nevtipnost; dokonce jsem k zahlavi odkazal "jdu si stezovat do Ustavu," protoze tam jsem ho *nasel*, vime?
    TURNPIKE
    TURNPIKE --- ---
    PISKVOR:
    SKRU: fakt, pre vstup do tohto klubu by sa mali robit testy z recitacie "zahlavi"
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SKRU: Dann gibt es dort vielleicht noch etwas, was ich nicht sehe. Das ist auch möglich.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NELLAS: Ok, dik; jdu si stezovat do ustavu.
    SKRU
    SKRU --- ---
    ja se chtel zasmat a pak me napadly jen samy "proti"..treba je to kanada..typek ma ikonu kosmonauta a vadej mu extremni podminky..treba je to nejakej jinej hlodavec..trochu je to tim wait what, narazka na nejakej idiom co tomu druhymu dosla a me ne?..same otazky;) mozna proto, ze to automaticky nepovazuju za pravy, ze fakt nekdo vyfotil zmrzlou veverku na ceste do skoly, kam musel, hahaha..;) ale ja rad hadanky a kvizy, tak jsem hledal pointu v druhem a vyssim planu..i proto otazal jsem se prvne jazykem vyssim dvorskym
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    PISKVOR: Uhelné prázdniny znáš? No a ač by na to byly všechny předpoklady, tak tu školu ne a ne a nezruší.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NELLAS: No, to jsme cetli. "Haha, zmrzla veverka"? "Haha, skola sux"? Stale jeste nepoznavam vtip...
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SKRU: Byla taková zima, že ze stromů padaly zmrzlé veverky, a stejně nám tu školu nezrušili.
    SKRU
    SKRU --- ---
    COOLER
    COOLER --- ---
    WRYKOLAKAS: Neblbni. dalších 280 kJ energie v hajzlu.
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    MAKROUSEK: aha, takže fskučtnosti "the Old ones"....
    Cthulhu Mythos deities - Wikipedia, the free encyclopedia
    http://en.wikipedia.org/wiki/Cthulhu_Mythos_deities
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    PISKVOR: Kontakter jako kontakter.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    MAKROUSEK: Jestirci z pekel jsou totez? Myslel jsem, ze to jsou uplne jiny jesteri?
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    PISKVOR: Ne jesteri, cesky jestirci. Viz Benda.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam