• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    PATISLAV: Přesně. Dite dom, hoši, a převlíknite se.
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    Já moc nechápu tohle. Napadá mě snad, že je to parafráze na klasické přistižení při nevěře a parodie na ty šaty s nerozpoznatelnou barvou, co teď okupovaly ty internety?

    Manzelka vesla do loznice a rvala na me:
    "Co tady proboha delas v mych zlatobilych satech?"
    "Neni to tak jak to vypada.".
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    DA_NIELA: jo, je to ten "přiteplalej" způsob oblékání, který starší generace nechápe a proto vyvozuje, že svět jde do sraček, jelikož šusťáková nebo v lepším případě džínová móda starších generací rozhodně nebyla dekadentní.
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    CHVÍLE, KDY ZAČNETE POCHYBOVAT O DNEŠNÍM SVĚTĚ. TAHLE! - ProChlapy.czProChlapy.cz -
    http://www.prochlapy.cz/clanky/po-zhlednuti-obrazku-zacnete-pochybovat-o-dnesnim-svete/
    Jsou divně oblečení? Jsou už všichni mrtví? Jsou to teroristi?
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    PISKVOR:
    Je to vtip ze stejného ranku, jako když Fidel Castro při proslovu říká "A posíláme srdečné pozdravy třista milionům čechoslováků!" - "Ehm, pane prezidente, jich je jenom 15 milionů..." - "Nekecej, vole, přece vidím, kolik rumu ročně vychlastaj!"

    Za ty prachy ten tunel měl vést na druhej konec planety.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    Mozne je tam i nejaky odkaz na pitomou okatou muru, ale soucasne machinace na politicke scene nesleduju
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    COOLER: Mám dojem, že pokud sekretářka dokáže, že záclonu věšela na šéfův příkaz, pracovní úraz to bude.
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    michiko:
    — "child of the way"
    — "child of the road"
    — "child of passage"

    možná s tim to bude mít co dělat, jinak taky ten vtip nechápu
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    o jméno nejde, jde o to, že s tím, jak dlouho se buduje a asi eště bude budovat, ten tunel dle investic (časových i finančních) bude vést až do japonska a proto ho pojmenují nějak japonsky
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    PISKVOR: Myslel jsem si, že se v japonských reáliích orientuju, ale asi je potřeba nějaká speciální znalost. Mičiko se jmenuje japonská císařovna, nějaký autorky, sportovkyně a tak, je to prostě ženské jméno, ale s ničím mi to nepřijde vtipný...
    IORETH
    IORETH --- ---
    GILHAD: Pojišťovna poskytuje plnění i v případě, že nejde o pracovní úraz (pokud smlouva není na tento druh úrazů omezená). Pojišťovna se ale obvykle zdráhá plnit, pokud jsou porušena pravidla související s bezpečností práce - tedy například chybějící helma. Ruce v kapsách roli nehrají, chybějící helma může být zásadní problém stojící mezi pozůstalou rodinou a prachama z pojistky.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    NELLAS: Přiznám se, že mi na tom nejvtipnější přišla ta představa, že padá s rukama v kapsách. Ale mě stačí fakt málo.
    COOLER
    COOLER --- ---
    HARALD: pracovní úraz je to tehdy, když dělal to, co má v popisu práce. když budeš mít sekretářku, která spadne ze židle, když v práci věší záclonu, není to pracovní úraz.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HARALD: Ano, to je přesně to šťourání, které jsem nechtěla provádět :D
    HARALD
    HARALD --- ---
    GILHAD: Kvalifikace úrazu jako pracovního nemá s rukama v kapsách co dělat. I kdyby ruce zůstaly v kapsách a i kdyby celý den nevzal cihlu do ruky, úraz na pracovišti v pracovní době, pokud nebyl pod vlivem alkoholu, je pracovní.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    GILHAD: OK, to bude ta pointa, co mi unikala. Díky :) (Nebudu v tom šťourat dál.)
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    plus samozrejme je potreba ty ruce vyndat, aby to spadalo do pojistene kolonky _pracovni_ uraz, nikoli nepojistene kolonky uraz pri _flakani_
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SIRIEN: To jsem si sice myslela, ale pořád jsem nechápala, proč vyndávat ty ruce z kapes. OK, díky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam