• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    CHRMLE: To je reakcia na Prattcheta - goodnight sweet prince meme spočíva v tom, že k tomu dáš nesprávnu osobu, http://knowyourmeme.com/memes/goodnight-sweet-prince
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    CHRMLE: kterej george? harrison, lucas, clooney?
    CHRMLE
    CHRMLE --- ---
    pánové sry, tohle je forko kde mi to nepřijde úplně RO - je George po smrti? Na 9gagu na freshi jsem viděl už několik ripů... a to není úplně normální ani na fresh magory. Sem na mobilu a nemůžu ověřit :-/
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    CRUSHEER: luis c.k.
    STRACENA
    STRACENA --- ---
    KALIBAN: me zase prislo ze tam hraji roli prave ty 2 vejce na ocich a parek na stole. ale nevim jakou
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    KALIBAN: Když bývá v novinách článek typu "Jak se přenést přes rozchod/rozvod/úmrtí blízkého" apod., bývají tam někdy ženám doporučovány kosmetické procedury s dáváním koleček okurek na oči apod. jako ilustračním snímkem.

    Tady je "Jak se přenést přes někoho, s kým jste nikdy ani nechodili" a u toho si ženská dává "léčebnou kůru" spočívající v Slanině a Vajíčkách.

    Protože jak známo, cokoliv je lepší, když si k tomu dáš slaninu.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    kruci, me prijde ze to ma nejakej smysl... ale nevim jakej
    [ SLEEPLESS8 @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    VEENA
    VEENA --- ---
    ALDARION: No jasně, že nejsem debil a vim, že takový zrcátko je k hovnu :)) ale hledal sem v tom něco víc, než že bude vidět do kuchyně spolujezdkyni :)
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    ALDARION: (Samozřejmě je to odkaz na [ SHADDIE @ Textove ftipy - taky ste na modemu a vecne se opakujici obrazky vam kazi pozitek? /pouze cj, pripadne slovencina/ ] - ve středovém zpětném zrcátku uvidíš leda zázemí pro řidiče a palandu.)
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    VEENA: stredovy zpetny zrcatko v kabine kamionu - kabina nema zadni stenu prosklennou.
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    VEENA: Představ si, že v tom sedíš a díváš se do středového zpětného zrcátka. Co uvidíš? ;)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    COOLER: aha. :) tak to jsem asi moc povrchní :D
    COOLER
    COOLER --- ---
    RAINBOF: prostě pan černoch tě informuje, že se právě vydává hledat vtipnost toho vtipu. pak furt hledá a hledá, až někde hluboko pod povrchem nakonec najde.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    JOSE_MAT: aha. a ma ten obrazek byt vtipny nebo ne ? ja vubec nechapu wtf...
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    RAINBOF: snaží se bobighovi naznačit, že mu to nepřišlo vtipný
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    MATHEZ: připravil si nějakou gilotinu, ruku tam vrazil a prostě kopnul do pojistky. Ty bys taky byl sebevrah za všechny prachy...
    SYNTAX_TERROR
    SYNTAX_TERROR --- ---
    MATHEZ: ajo, ruce, to jsem nepostřehl. A fik jsem četl jako fík :) díky
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    SYNTAX_TERROR: švejka znáš? proste si usek ruku aby nemusel rukovat a druhá socha mu rika ze stacilo aby si usekl jednu...kdyz sme u toho tak nevim jak si usekl tu druhou teda...
    SYNTAX_TERROR
    SYNTAX_TERROR --- ---
    Nepobral jsem toto:
    [ DAJVEX @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    je tu někdo osvícenější?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam