• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    PYROMANEK
    PYROMANEK --- ---
    D13: ten dvorecek je na svermove
    D13
    D13 --- ---
    D13: ten pohar je samozrejmne ze Stanley Cupu
    D13
    D13 --- ---
    SALVATOR: Protoze Jarda s poharem na dvorku se slepicema v horni dolni...jde jen o ten kontrast
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Už to má skoro 100palečků a já furt nevim proč... [ 7PLUTO @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    aha, já myslel, že každej dvojrámeček byl z jiné pohádky :)) poznal jsem jenom tu první část. ani jsem nerozeznal oprašovač, vypadá jako mop zkříženej se štětkou na hajzl
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    BOBBYLON: jde o to, že princ byl prokletej ve zvíře a celý jeho služebnictvo ve vybavení zámku ... no a když bylo prokletí zrušený, tak svícen zjistil, že to oprašovalo bylo jen oprašovadlo a né prokletej člověk, tak si z něj všichni dělaj srandu
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    PRAASHEK: myslíš krásku a zvíře, verzi od disneye? :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SIRIEN: brilantní vysvětlení :))) ale počítám, že to bude odkaz na v agloamerickém světě známou pohádku, která mi byla doteď odepřena
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    BOBBYLON:
    prokletí - [polibek] - všechno cajk
    prokletí - [???] - všechno cajk
    prokletí - [polibek] - vypadá jak čůrák?

    (????)
    M4DLENKA
    M4DLENKA --- ---
    FIONOR: no hlavne "Need help with your reading?" je IMHO pouzivano ve smyslu, jestli potrebuje pomoct s dohledanim zadane literatury pro pripravu treba do skoly (v USA na konci seminare casto dostanes seznam literatury pro pripravu na pristi seminar... proste "reading" .. takze vyrazis do knihovny a .. :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    FANFAN: a bylo hodně lidí se rozloučit?
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    FEKALNIK: FANFAN: nebude to spis Bedřich Šetena, kterej daboval Montyho Burnse?
    FANFAN
    FANFAN --- ---
    FEKALNIK: Já pohřbívala Svěcenýho a Spálenýho... Dík.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    FIONOR: Tak si to preloz, ze na dverich je cedulka "Zakaz vstupu cikanum" a vejde cikan, tak se ho zeptaji, jestli prisel proto, protoze ma problemy se ctenim.
    FANFAN
    FANFAN --- ---
    Kdo umřel? Modří možná už vědí, ale já ne... :(
    CEAR
    CEAR --- ---
    FIONOR: Řekl bych, že tam žádná slovní hříčka není, klidně by to fungovalo i v češtině... Prostě každý očekává, že nabídka pomoci naučit se číst je součástí pracovní náplně výukového centra pro dospělé, ale pointa vtipu je, že na dveřích je napsáno, že Pakistánci tam nesmí....
    COOLER
    COOLER --- ---
    NELLAS: tohle už je vyšší dívčí
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    GILHAD: Matematici často jen zjišťují existenci řešení:

    Matematik, fyzik a inženýr se jdou na noc ubytovat do hotelu. V noci je ale probudí kouř a zjistí, že v pokoji hoří. Co udělají?
    Inženýr vezme kyblík, natočí do něj vodu, uhasí oheň a jde spát.
    Fyzik vezme tužku a papír, aby spočetl, kolik je potřeba vody na uhašení ohně, vyjde mu 4,3 litru, vezme kyblík, natočí do něj přesně 4,3 litru, uhasí oheň a jde spát.
    A matematik? Tak ten dojde ke kohoutku, pustí vodu, zase ji zavře a jde spát, protože zjistil, že řešení existuje.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam