• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    TOREIP
    TOREIP --- ---
    COOLER: ta konverzace je original z filmu, az na to, ze kdyz otevre ty dvere, je tam bdsm mistnost a buchta nechape.
    COOLER
    COOLER --- ---


    to jako když paří, tak je konec vztahu
    nebo nějaká narážka na 50 odstíny šedi, kde ho bere do playroomu? (neviděl jsem)
    popř. jiná pointa?
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    COOLER: nemachruj
    COOLER
    COOLER --- ---
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    CRUSHEER: maj takovy diry v silnici, ze se tam daji sazet kytky

    jinak rika se tomu guerilla gardening a lidi to delaji aby zkraslovali okoli, nebo pripadne upozornili na neco, jako v tomhle pripade
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    HARALD: Na rofl ne, ale je to skvélá inspirace na vánoční/narozeninový dárek, už teď mám několik adeptů. Ještě bych chtěl tu verzi krabice z výlohy, která má čelní stranu s fotkou hotového puzzle vyšisovanou sluncem do nevídána.
    HARALD
    HARALD --- ---
    TAMARIX: Obvyklé skládání puzzle probíhá od okrajů a jak ubývají dílky, bývá skládaní čímdál jednodušší.

    Tady okraje nejsou a máš tam extra dílky. Je to spíš k pousmání, co si lidi na sebe nevymyslí, což dokazuje i popisek "sadismus" od autora příspěvku. Na rofl to není.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    TAMARIX: snažil jsem se to pochopit, ale dycky mi pár tam kousků nezapadlo... :)
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    SIRIEN: to je o zvyk :)
    TERRANCE
    TERRANCE --- ---
    DARKJESUS: Dagssonův absurdní humor, leckdy až vtipně nevtipnej. Ne nadarmo se jeho tři nejúspěšnější knihy jmenujou "Should You Be Laughing at This?", " Is This Supposed to be Funny?" a "Is This Some Kind of joke?"

    ¨
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    MAKROUSEK: teda, to je dobře přepitvané :D Řek bych že pointa je mnohem prostší než nějaký oxytocin - zkus si šukat když při tom permanentně šlapeš na Lego kostičky a do ucha Ti řvou dětský hračky.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    DARKJESUS: Damned nyxdroid.
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    rekla bych, ze to odkazuje na takovyto pozvani na neco (sbirka motylu, tenis) kdy zvouci chce ve skutecnosti pozvaneho osukat. a ze ten si to muze uvedomit az docela pozde.
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    DARKJESUS: Je to nejspíš v tom zjevném rozdílu mezi tenisem a análním sexem. Vtip je v tom, že i přes ten zásadní rozdíl mezi těmito praktikami to chlápek vpravo pozná až když má péro v zadku.
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    MAKROUSEK: dik ale ptal sem se na uplne jinej strip, myslel jsem, ze linkem primo na nej se takovymhle nedorozumenim vyhnu ;) ptal jsem se na toho Dagssona nad tim
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    DARKJESUS: Jako ze chtej sukat, ale furt jim neco pripomina jejich dite. Coz je antikoncepce (protoze oxytocin snizuje sex drive). A tak se snazi kazdy takovy podnet premenit v sexualni. Lego - bolest - sm. Yankie doodle - cowboy - cowgirl.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    OTAVA: tajnej agent jí může nosit i za zády a v tom případě by nahmatal svůj zadek. (čistě technicky, pointa je stejná)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam