• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    MAKROUSEK: teda, to je dobře přepitvané :D Řek bych že pointa je mnohem prostší než nějaký oxytocin - zkus si šukat když při tom permanentně šlapeš na Lego kostičky a do ucha Ti řvou dětský hračky.
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    MAKROUSEK: dik ale ptal sem se na uplne jinej strip, myslel jsem, ze linkem primo na nej se takovymhle nedorozumenim vyhnu ;) ptal jsem se na toho Dagssona nad tim
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    DARKJESUS: Jako ze chtej sukat, ale furt jim neco pripomina jejich dite. Coz je antikoncepce (protoze oxytocin snizuje sex drive). A tak se snazi kazdy takovy podnet premenit v sexualni. Lego - bolest - sm. Yankie doodle - cowboy - cowgirl.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    OTAVA: tajnej agent jí může nosit i za zády a v tom případě by nahmatal svůj zadek. (čistě technicky, pointa je stejná)
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    no to už zní líp
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    LEON_KOWALSKI: pistole se taky nosi za opaskem. tam take nahmatal svuj konec (penis).
    Vic polopate to vysvetlit neumim.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    PISKVOR: furt nic, asi jsem natvrdlej. Pistole se nosí pod kabátem v podpažním pouzdru. Jakej je tam konec? :-O
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    LEON_KOWALSKI: Nahmatal svůj "konec."
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    Tohle mi nějak nedochází

    Stierlitz šel noční ulicí, když náhle uviděl několik esesmanů.
    "To jsou Bormannovi muži," pomyslel si a sáhl pod kabát pro pistoli. Nahmatal však pouze cosi měkkého a teplého.
    "To je můj konec," pomyslel si Stierlitz. "A kde je ta pistole?"
    SWT
    SWT --- ---
    MCKIDNEY: Já bych vás umlátil už u Hektora ;)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    PRAASHEK: To si pletes s wehrmachtem :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    šmankokote wericha nevzpomínat, přináší to smůlu a odnáší humor
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    GILHAD: tohle rčení už svou fousatostí dosahuje kvalit panawericha
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    DA_NIELA: v obdobnem stylu ceske: "Nepouzivejte cizich termitu, je to moc velke rizoto, clovek se citi suteren a pak to konci katastralnim fiakrem. Navic se mu to vrati jako buzerant."
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    DA_NIELA: enthusiasm vs euthanasia (+ to švýcarsko, kde je legální)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    jj, tohle do tvé bible, tedy dikobrazu, nedošlo
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    MATHES: Dík. Už první dva stripy ukázaly, že to je úroveň ala základní škola a kanadské žertíky typu pasta na klice - "hele, von si opatlal ruku, chachacha, no to je kanada!"... takže jsem se nespletl a vtipné to (z mého pohledu) prostě opravdu není.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    ZIDANE: Piko23 objevil původní comicsovou tvorbu dědy Joana Cornelly. No, a o něm už jsme tu psali.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam