• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    NVT: poslal to Balšínkovi, kterej s nim taky pekne vyjebaval. je to zamotanejsi..
    NVT
    NVT --- ---
    ALESH: "Jsem na tenise, ty kudrnatá píčo" je SMS, co Plesl (který si o sobě myslí, že je velice vtipný, ba nejvtipnější člověk na světě) poslal jako šéfredaktor jinému šéfredaktorovi na nějaký dotaz. Zlidovělo to, protože to vystihuje celkové Jarinovo chování.
    ALESH
    ALESH --- ---
    Uz delsi dobu narazim na vtipky na adresu Jaroslava Plesla. Chapu ze to je proste dement, co pritahuje trolling, ale poraad nevim, odkud to vse pochazi: "Bo sem na tenise, ty kudrnata pico" , "Nejvtipnejsi clovek na svete" atd.
    COOLER
    COOLER --- ---
    WRYKOLAKAS: řekl bych, že před elektronickou cedulí odjezdu vlaků
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    WRYKOLAKAS: v Brne, hned u Svobodaku.
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    když už jsme u těch pražákizmů....
    když si daj dva sraz na masaryčce v půl osmý ráno, kde přesně na tý masaryčce se to myslí?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    lol takze stolek uz je triforce nebo v pet na karlaku. poznas podle nej newfagy. dyt to je..hmm.. ctyri roky asi co
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    PRAASHEK: V originale tam samozrejme nebyly ty tri tecky na konci.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    mimojiné autorka uvítací věty z nih
    Jsem fakt myslela, že jsou to hodně špatně chápající jednici, nebo feťáci, nebo psychopati, a oni že prej dělaj trolling, že prej je to nějaké umění...
    NOP
    NOP --- ---
    Stolek kupovala/prodávala Zuzana.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    KALIBAN: Se stolkem to nebyl Mojma
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    HONZAK89: pokud si dobre vzpominam, tak shanel stolek, dal nekam inzerat, koupim stolek, takovej takovej

    na coz ho strasne moc lidi vytrollilo s tim ze od nej ten stolek vezmou, okamzite si pro nej prijedou... kde ho ma, jeslti ma vic fotek a tak, pak mu davali negativni reference a podobne
    HONZAK89
    HONZAK89 --- ---
    WRYKOLAKAS: Myslel jsem si, že to stíhám sledovat ale se stolkem jsem taky mimo.
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    teď v novejch internetovejch hitlerech, tak se furt mluví o nějakym Mojmovi, to bych ještě chápal, ale o co jde s tim stolkem co někdo nabízel? tenhle mem jsem nějak propásnul
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ALCATOR: chyběl mi kontext. A víc mě pobaví složka ikea než hokej :)
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    ALCATOR: Hnedy koberec jmenem HOVEN a reklama "Vyprodej HOVEN" je take z jejich dilny :)
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    MAR_TINA: A je to opět v duchu IKEA humoru - IKEA má dlouhou historii názvů výrobků, které vypadají směšně, když je čte někdo odjinud, a tak je to ideální terč pro vtipu typu "Masové kuličky HAATAATITLAA" (v době skandálu s koňským masem v hypermarketech) apod.

    Proto SAALAAK
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    TARMAQ: malem bych zapomnel, ten golman se jmenuje Alexander Salák..
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    MAR_TINA: nazev toho cedniku je odvozen od jmena ceskeho hokejoveho golmana chytajiciho na prave probihajicim mistrovstvi sveta v lednim hokeji, ktery mel smulu na lacine goly..
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Co je na tom cedníku tak vtipného?

    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    RAINBOF: http://www.reddit.com/...utOfTheLoop/comments/2ul23i/whats_up_with_all_the_jet_fuel_cant_melt_steel/
    nebo
    Jet Fuel Can't Melt Steel Beams | Know Your Meme
    http://knowyourmeme.com/memes/jet-fuel-cant-melt-steel-beams
    (V krátkosti a češtině: lidé, co nevěří tomu, že World Trade Center byl teroristický útok a ohání se konspiračními teoriemi, často argumentují tím, že "letecké palivo přece nedokáže roztavit ocel," pro kteréžto tvrzení jest jim posmíváno.)
    Tolik ta část "spočívá", jestli "vtip", nechám na tobě.

    PS: Česká mutace by asi měla zápletku a pointu typu "virózu aspirinem nevyléčíš".
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam