• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    TUILE
    TUILE --- ---
    SUCZKER: Ma maskace. Maskovany lidi nejsou videt. Slecna ji sama.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SUCZKER: perfect camo
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    SUCZKER: Taky sem nad tim chvílu uvažoval. Nestálo mi to za úplné rozseknutí, ale došel jsem k závěru, že nejspíš buď:

    a) týpek má maskáče v prostředí, kam se fakt nehodí, takže to je výsměch na jeho účet ([sarcasm]vůbec není vidět...[/carcasm])

    nebo

    b) týpek má maskáče v prostředí, kam se fakt nehodí, takže to je výsměch na jeho účet (je to takovej trotl že jeho existenci nestojí za to brát v potaz, tudíž tam slečna sedí sama)
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    ?
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    BESH: Chameleon je tlustej, ale přebarvil si špeky na barvu pozadí, aby si doktor myslel, že zhubnul.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    OK, klinická smrt byla tři dny dozadu, teď už je to z vaší strany jen hanobení mrtvoly. Dejte tomu vtipu pokoj a běžte se odbavovat někam jinam. Tohle kupodivu nemá být vtipný audítko, kde se předháníme v ostrovtipu.
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    POZITRON: Mně už ten vtip konečně docvakl. On ani není tak cynický, jak si spousta lidí myslí. Ten vtip cílí na současný problém s hyperaktivními dětmi. Hlasatel prostě hlásil, kde se zrovna nachází velmi rozpustilé dítě, které nevydrží ani na chvíli na jednom nástupišti. Vyhozený byl pak právě proto, že to hlášení znělo morbidně. K nedorozumění by nedošlo, kdyby to zahlásil takto: "Pokud někdo ztratil malé, pětileté dítě, najde ho na nástupišti 3, 4... 5 a zase 4... to je ale rošťák!"

    Problém by snad mohl být, kdyby se tomu dole u lokomotivy říkalo náhodou rošt:
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    POZITRON: A není to prostě jenom tak, že na každém nádraží jsou furt nějaké ztracené děti v hojném počtu?
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    NIS: Já tam vtip vidím v těch dírách, způsobených nejspíš tím, že fachman požívá pracovní materiál jako stoličku.

    WABICEK: A kdo říkal, že to byl jeden vlak? (nebo jak se ptá ID OTYLIE_VRANSKA, že to byl vůbec vlak)
    PYROMANEK
    PYROMANEK --- ---
    NIZBORSKY: spis to ticho po tom diteti na nastupistich 3,4 a 5
    NIZBORSKY
    NIZBORSKY --- ---
    MAR_TINA: Hluk asi rusi pozustale, bych si tipnul.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ERRTU: a jsou mrtví hluční anebo hluk ruší mrtvé?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    .. jinak mi to mírně připomíná ty policejní rady sebevrahům, co před 10-15 lety kolovaly po emailech...
    Rady pro sebevrahy | Loupak.cz
    http://www.loupak.cz/video/srandicky/1853-rady-pro-sebevrahy
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    WABICEK: Vyhodili ho, protože byl morbidně necitlivý. Vtipy nejsou logické. Většinou.
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    NELLAS: ja se drzim vysvetleni, ze ho vyhodili, pac to byl nesmysl. aneb at zije metanehumor - asi si otevru neco na zpusob kancelare pro napravovani nepravosti v romanech (saturnin).
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    to by chtelo nejake testy ve stylu mythbusters :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    WABICEK: Proč? I v Praze máš nástupiště 1 a 1J (nebo 1S?). A je to tak i na Smíchovském nádraží. Prostě ho vlak chytil na začátku a roztáhl ho přes 2 nástupiště. Nebo přes 3. Ve vtipech se vyplatí trošku přehánět.
    MOTASH
    MOTASH --- ---
    nebo ho někdo rozporcovaný posílal balíkem. a víte jak s nima zacházej...

    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    Třeba to dítě ještě chvíli žilo nebo běželo na další kolej bezhlavě jako dekapitovaná slepice.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam