• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    KRITAU
    KRITAU --- ---
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    KRITAU: pro tip - priste sem hazej link na konkretni prispevek, ne na cele auditko
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    NELLAS: musel jsem si ten strip znovu dukladne nekolikrat precist a uz mi to dava smysl, diky
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    DARKJESUS: Doslovný význam. Zachránit se. Přežít.
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    ADITU: sorry, asi pomalejsi den, ale nechapu ani s tvym vysvetlenim... save myself ve smyslu zachovat panenstvii chapu, save myself doslova jako..jak?
    ADITU
    ADITU --- ---
    KRITAU: hrají si se "save myself" jakožto zachovat si panenství/čistotu a "save myself" doslova
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    JOSE_MAT: wika, dwik
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    FEKALNIK: imho, tenhle týpek ti něco řiká?
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    [ GYGAL @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]

    ma to nejaky duvod proc ty auta sislaji?
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    PRAASHEK: Jeden by si fakt myslel, že jsi hodně špatně chápající jednec, nebo feťák, nebo psychopat.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    RAB1T: aha, a kolik jich teda potřebuješ?
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    PRAASHEK: Kolikrat ti mam psat ze zadnej neprodavam.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Vzdyta tam ta slecna sedi sama, nevim o jakem dalsim cloveku to mluvite.
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    PYROMANEK: vždyť to je jasný, ta holka je od pohledu anorektička a nejí, taky je mi toho týpka líto...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    BLOODRAT: stolek? koupím!
    FINSON
    FINSON --- ---
    NELLAS: Vtip v nevtipném vysvětlovacím klubu = WIN!
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    PYROMANEK: Vidíš, maskáče fungují! :)
    PYROMANEK
    PYROMANEK --- ---
    SIRIEN: no a treba to, ze vlastne ten kdo to fotil sedi sam te nenapadla? pac nad tim jsem zase jako nad prvnim uvazoval ja.../toho typka v maskacich sem na prvni pohled nevidel/
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    to jsem nevidel, jak na uplne nejjednodusich vtipek nekdo dokaze najit tak hlubokou a skrytou pointu..
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    PRAASHEK: Na druhou stranu mě nepřestává fascinovat schopnost některých jedinců propitvat se vtipem, stolem i kusem podlahy aniž by postřehli že dávno řežou vedle.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam