• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    PRAASHEK: Kolikrat ti mam psat ze zadnej neprodavam.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    BLOODRAT: stolek? koupím!
    FINSON
    FINSON --- ---
    NELLAS: Vtip v nevtipném vysvětlovacím klubu = WIN!
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    PYROMANEK: Vidíš, maskáče fungují! :)
    PYROMANEK
    PYROMANEK --- ---
    SIRIEN: no a treba to, ze vlastne ten kdo to fotil sedi sam te nenapadla? pac nad tim jsem zase jako nad prvnim uvazoval ja.../toho typka v maskacich sem na prvni pohled nevidel/
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    to jsem nevidel, jak na uplne nejjednodusich vtipek nekdo dokaze najit tak hlubokou a skrytou pointu..
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    PRAASHEK: Na druhou stranu mě nepřestává fascinovat schopnost některých jedinců propitvat se vtipem, stolem i kusem podlahy aniž by postřehli že dávno řežou vedle.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ty vole tahle humoristická chirurgie už začíná být trochu vyžvýkaná
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    SUCZKER: jo, add, ještě mě napadla varianta 3: týpek vypadá jak takovej loser, že jediná šance že by si k němu slečna sedla je z lítosti.

    Tak nebo tak, hrubá pointa se zdá být tatáž
    TUILE
    TUILE --- ---
    SUCZKER: Ma maskace. Maskovany lidi nejsou videt. Slecna ji sama.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SUCZKER: perfect camo
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    SUCZKER: Taky sem nad tim chvílu uvažoval. Nestálo mi to za úplné rozseknutí, ale došel jsem k závěru, že nejspíš buď:

    a) týpek má maskáče v prostředí, kam se fakt nehodí, takže to je výsměch na jeho účet ([sarcasm]vůbec není vidět...[/carcasm])

    nebo

    b) týpek má maskáče v prostředí, kam se fakt nehodí, takže to je výsměch na jeho účet (je to takovej trotl že jeho existenci nestojí za to brát v potaz, tudíž tam slečna sedí sama)
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    ?
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    BESH: Chameleon je tlustej, ale přebarvil si špeky na barvu pozadí, aby si doktor myslel, že zhubnul.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    OK, klinická smrt byla tři dny dozadu, teď už je to z vaší strany jen hanobení mrtvoly. Dejte tomu vtipu pokoj a běžte se odbavovat někam jinam. Tohle kupodivu nemá být vtipný audítko, kde se předháníme v ostrovtipu.
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    POZITRON: Mně už ten vtip konečně docvakl. On ani není tak cynický, jak si spousta lidí myslí. Ten vtip cílí na současný problém s hyperaktivními dětmi. Hlasatel prostě hlásil, kde se zrovna nachází velmi rozpustilé dítě, které nevydrží ani na chvíli na jednom nástupišti. Vyhozený byl pak právě proto, že to hlášení znělo morbidně. K nedorozumění by nedošlo, kdyby to zahlásil takto: "Pokud někdo ztratil malé, pětileté dítě, najde ho na nástupišti 3, 4... 5 a zase 4... to je ale rošťák!"

    Problém by snad mohl být, kdyby se tomu dole u lokomotivy říkalo náhodou rošt:
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    POZITRON: A není to prostě jenom tak, že na každém nádraží jsou furt nějaké ztracené děti v hojném počtu?
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    NIS: Já tam vtip vidím v těch dírách, způsobených nejspíš tím, že fachman požívá pracovní materiál jako stoličku.

    WABICEK: A kdo říkal, že to byl jeden vlak? (nebo jak se ptá ID OTYLIE_VRANSKA, že to byl vůbec vlak)
    PYROMANEK
    PYROMANEK --- ---
    NIZBORSKY: spis to ticho po tom diteti na nastupistich 3,4 a 5
    NIZBORSKY
    NIZBORSKY --- ---
    MAR_TINA: Hluk asi rusi pozustale, bych si tipnul.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam