• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    FESTER
    FESTER --- ---
    PRAASHEK: ok posli me $50 a ja ti to jako nechapavci jako ty vysvetlim
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    to není vysvětlení vtipu, chci poznat vtip + jejich vysvetleni, jak avizuje název diskuse. jinak požaduji vrácení peněz reflektujích časovou investici do zdejší debaty.
    FESTER
    FESTER --- ---
    PRAASHEK: nechapes pac se blbej.. chces vedet jeste neco vice ?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    to nechápu, můžeš to vysvětlit?
    FESTER
    FESTER --- ---
    PRAASHEK: ani si nezapaluj jednoduse se podpal
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    já jsem oficiálně afroameričan z jihu, ale klidně tě zapálím, je-li to tvé přání
    FESTER
    FESTER --- ---
    PRAASHEK: blow me please poblblej cechu
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    FESTER: promiňte, soudruhu američane. holt tyhle slovníkově nejisté pojmy budí zmatky, to ale neznamená, že to je špatně a musí se za každou cenu někdo stavět do boje
    FESTER
    FESTER --- ---
    SHEALA: ok bbbr easter bunny... a co poterbujes pochopit ?
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    NELLAS: brrr easter bunny :-)
    FESTER
    FESTER --- ---
    PRAASHEK: koza nebo ovce koho to sere ? nerozlisujem... muslim omrda oboje !
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    američanové to taky dost blbě rozlišují, stejně jako krysa vs potkan je rat a vlastně nevíš, co sis přinesl v rukávu
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SKRU: OK, omlouvám se za mystifikaci. Coby městské dítě prostě nepoznám zajíce od králíka. A tak nějak jsem to odvozovala od toho, že máme velikonočního zajíčka (Easter bunny) :)
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    zebra žebrá žebra
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    TAPINA: panda zkřížená s králíkem! to je určitě z austrálie budoucnosti, snad se jim tam daří
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    já si taky dycky myslel, že jsou to žebra a pořád čekám, až se z nich vytvoří ženy
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    FESTER: kdepak, skunk je zelenej, to uz jsem hulil
    FESTER
    FESTER --- ---
    SLEEPLESS8: ses si jistej ze zebra ? ja bych spise tipoval na skunk
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    TAPINA: Ja si celou dobu myslel ze je to zebra. Nekde jsem cetl ze je taky cernobila..
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Mně asi pořád ještě stojí mozek v té chvíli, kdy někdo uvidí bíločerné zvíře s dlouhýma ušima a napadne ho "panda". Dřív se říkalo, že městské děti si budou myslet, že krávy jsou fialové - jako vtip. A ono už je to tady. Zajíc je taky dobrej.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam