• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    JON
    JON --- ---
    LLOTR: Tak treba kikina [ TOMMY69 @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ] takovy pero odnekud mit bude.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    LLOTR: vyfetovat
    LLOTR
    LLOTR --- ---
    ZIDANE: ZIDANE: Tak zkus sehnat tužku, co se v té prdeli nesmyje, možná by to chtělo spíš vytetovat...
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    SALVATOR: Asi že se tváří, že neni. Ale furt to neni vtipný.
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    PRAASHEK: Já chci taky, aby se mi podepsal do prdele!
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SALVATOR: však ono to taky vůbec není vtipné
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Nějak mi uniká vtip v tomhle: [ TOMMY69 @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]

    Každej přece ví, že Kikina je buzna.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    FESTER: jak jebli !
    FESTER
    FESTER --- ---
    PRAASHEK: nertvrdi nertvrdi ale probirate to fut jak blbi...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    MAGE: a to si lidé sami žádají, aby se jim podepisoval do prdele, nebo je to jeho osobní libůstka?
    FESTER: dyť to nikdo netvrdí
    ZARAKI_KENPACHI
    ZARAKI_KENPACHI --- ---
    MAGE: když už posíláš odkaz na článek na wiki, tak si aspon přečti první řádek..
    John Ellis "Jeb" Bush (born February 11, 1953)
    The nickname "Jeb" is composed of his initials J.E.B. (John Ellis Bush).

    Systém jako "JFK" to není, ale jeho jméno taky ne. Holt se ty iniciály tak hezky vyskládaly za sebe, tak k nim přidal i to poslední, z příjmení..

    MAGE
    MAGE --- ---
    MAGE: respektive by se dalo jeho jmeno brat jako rekurzivní zkratka
    MAGE
    MAGE --- ---
    FESTER: jen rikam ze Jeb Bush je jeho jmeno a ne ze to ma byt JEB jako byl JFK, oni si mysli ze Jeb Bush je blbost jako Jfk Kennedy coz ale neni.
    FESTER
    FESTER --- ---
    MAGE: SO ? takze podle tebe ma JEBat v usa stejny vyznam jako v CR ?

    tvuj problem je ze vyznam slova v CR vztahujes na cely svet.... a myslis si buh vi co....
    MAGE
    MAGE --- ---
    SKRU: ZIDANE: No its not https://en.wikipedia.org/wiki/Jeb_Bush
    vzdyt se tak doprdele i podepisuje:
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    SKRU: Takže zde používané "Jeb Bush" je vlastně debilita českých novinářů či pleonasmus typu CD disk nebo LED dioda?

    Nezdá se, že by si to vymyslel bulvární český novinář, dle všeho mu říkají "JEB" i v USA. Za což angličtina nemůže, pravda. Ale s tím se holt musí počítat, že písmen je konečný počet, tedy i jejich kombinací je konečný počet a tedy se dříve či později stane, že něčí jméno v jednom jazyce je v druhém jazyce směšné či urážlivé.

    Například https://cs.wikipedia.org/wiki/Ziva_Kunda prý nebyla potěšena, když se dověděla, že "její webové stránky byly v Česku a na Slovensku velmi populární" a následně se jí dostalo vysvětlení, proč že to...

    Jinak ale díky za informaci, doteď jsem si myslel, že se ten Bush fakt jmenuje "Jeb", v Americe se může člověk, co jsem tak nějak četl a slyšel, jmenovat jakkoliv aneb rodič si přeje, dítě se jmenuje. Ale možná se mýlím.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SIRIEN: odvolavam co jsem odvolal, slibuji co jsem slibil.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    nemínusujte ho chudáka, po tý nezřízený gaychat orgii co tu PRAASHEK teplil se nedá nikomu vyčítat, že si nevšim, že tu už tenhle dotaz byl... já bych se tou teplárnou taky nepročítal.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    ROMANICAK: Holcice je 6, takze by mela platit jizdne, maminka ji rekla, at v autobuse rekne, ze ji je pet at nemusi platit. (A holcicka se nejspis ujistila, ze az zase vyleze z autobusu, tak bude vse pri starem, bude ji sest a neprijde o rok zivota kvuli nejakemu listku)
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Nechapu...proc bude v autobuse rok? Co je na tom vtipnyho? Nebo to narazi na neco co ted probehlo internetama a me to minulo?
    [ ZIDANE @ Textove ftipy - taky ste na modemu a vecne se opakujici obrazky vam kazi pozitek? /pouze cj, pripadne slovencina/ ]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam