• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    FESTER
    FESTER --- ---
    SKRU: ty tez :)
    SKRU
    SKRU --- ---
    FESTER: tak si to nech pro sebe!:P
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    PATISLAV: Několik let jsem bydlel ve společné domácnosti s homosexuálním párem (2 kluci), manželka je bi a teta má přítelkyni. Běžně se navštěvujeme. Nejsem homofob. Je mi v celku jedno, kdo s kým jak spí. Jen mi jde o určité zachování smyslu svatby a manželství.
    FESTER
    FESTER --- ---
    PATISLAV: ted mluvis jiste o sobe ze...
    FESTER
    FESTER --- ---
    OTAVA: co ? me staci na stole pivo..
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    FESTER: nemluvit o sobě je vždycky jistější. Člověku pak nehrozí, že třeba zjistí, že si není svou vlastní sexualitou tak docela jistý.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    FESTER: Ale chtel bys, co ?
    FESTER
    FESTER --- ---
    PATISLAV: nemluvil jsem o sobe ale o jinych... nejsiml jsem si ze bych poradal buzna pruvody
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    MYSHAAK: u mě je to jednoznačně sociální deviace. Na diskuzi s homofoby nic zábavného neshledávám.
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    PATISLAV: Buďto nechápeš smysl příspěvku nebo prostě jen prudíš. A to buď díky sociální deviaci nebo pro zábavu. Předpokládám to druhé.
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    FESTER: právě jsi vyřval na celý svět, že teplý nejsi. Nemohl sis to nechat pro sebe?
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    MYSHAAK: můžeš to nazývat třeba sňatek, abys měl slovo "svatba" neposkvrněné. Otázkou je, co s hetero páry, které nemají děti. Těm bych po nějaké době (třeba třiceti letech) úředně změnil jejich svazek z manželství na registrované partnerství. Přece jen nenaplnili svaté poslání rodiny, tj. plodit potomky.
    FESTER
    FESTER --- ---
    MYSHAAK: a taky by nemuseli vyrvavat na celej svet my tepli jsme neco extra a nechat si to pro sebe....
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    PATISLAV: Rád bych se vlka zastal. Mám na to totiž stejný názor. Svatba by měla být svatba - ženich a nevěsta, manželství, rodina, děti atd... Registrace dvou lidí stejného pohlaví svatbou není, nazval bych to partnerství. Nikdo jim neupírá mít stejná práva jako hetero-manželé, ale nemíchal bych pojmy... Toť vše...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ZIDANE: a co když se partnersky zaregistruju se ženou vlastně? je to ještě dobré, nebo už přes hranici (se sýrií)? už teď vím, že budu kanibal s kulometem místo nadočnicového oblouku na levé straně
    FESTER
    FESTER --- ---
    SKRU
    SKRU --- ---
    PATISLAV: rozum i chtic!
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    SKRU: jsme pro ně největší výzva, to dá rozum.
    SKRU
    SKRU --- ---
    PATISLAV: no hlavne sou vsude zejo, ale to jim nestaci a dou predevsim po nas, pravovernejch heteracich...
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    ZIDANE: "Přeju jim to, pokud někdo chce ke štěstí v posteli stejné pohlaví, ať ho má. Jeho život, jeho volba, já mu to neberu"

    Jsi nesmírně tolerantní. Ale prozraď - co budeš dělat, až ti homosexuálové svou úchylkou nakazí tvé potomky, nebo dokonce tebe? Co budeš dělat ve chvíli, kdy se homosexuálové usnesou, že tě potřebují v posteli? Poddáš se? Nebo se zabarikáduješ a s brokovnicí budeš chránit svůj zadek? Jako jasný hetero musíš být homosexuálům trnem v oku, stejně jako jsou jasní gayové trnem v oku jasným hetero, jako jsi ty. Takže pozor na ně! Jsou zákeřní a mají tendenci se sdružovat.
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    MARTHINEZ: Nic proti registrovanému partnerství, ale neříkal bych tomu "svatba". Svatba vznikla od slova "svatý" a tohle svaté není.
    Přeju jim to, pokud někdo chce ke štěstí v posteli stejné pohlaví, ať ho má. Jeho život, jeho volba, já mu to neberu - do chvíle, než se usnese, že ke štěstí potřebuje v posteli mě. To zas prrr, ke štěstí musej bejt dva a já jsem jasný hetero.
    Takže ať se registrují, ať to mají v občance, ať po sobě i dědí, to je mi fuk. Ale neříkal bych tomu "svatba".

    TO jsem si jen tak musel ublognout, reakcí netřeba.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam