• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    WRYKOLAKAS: Podle nejlepších novinářů z TV Hovna a jejich zcela důvěryhodného zpravodajství jsou řidiči BMW ta největší prasata na silnici a BMW samotná jsou zlo které způsobuje, že zbohatlá mládež a kmotři řídí jak hovada (tj. když se někde stane nějaká nehoda, okamžitě neváhají apelovat na čecháčkovskou závist a zdůraznit, že i tentokrát bylo na vině BMWčko, i když případ ještě není nutně vyřešený...)

    Tj. řidiči BMW neblikaj, montovat na BMW blinkry je tudíž zbytečnost.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    RADOWAN: Svobodne se rozhodne, to vi prece kazdej.
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    prosim o vysvetleni vtipu:
    jak se muze jeden stat gayem?
    Dik
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    VIXLE: westernblot.
    A: jseš gay B: nejseš gay C: máš v tom bordel.
    MARTHINEZ
    MARTHINEZ --- ---
    koukám konečně pořádnej gaychat :-D
    ZARAKI_KENPACHI
    ZARAKI_KENPACHI --- ---
    VIXLE:
    Western blot - Wikipedia, the free encyclopedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/Western_blot

    když teda jen nakopnout :)
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    [ NYX @ Vědecké vtipy ]
    nakopnete me nekdo, nejak nemuzu rozsifrovat co je na tech obrazkach..
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ECLECTICA: ono ohánět se homosexualitou taky neni dobrý a mohl bych říct, že na to nikdo neni zvědavej
    LLOTR
    LLOTR --- ---
    PRAASHEK: Nebo načuráka, to záleží na tom, jestli jsi gay nebo lesba.
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    ZIDANE: proč se tady veřejně oháníš svou heterosexualitou? Kdo je na to zvědavej? :(
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ZIDANE: tak to je ale hodně napiču
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    ZIDANE: "Je to jeho život a jeho volba"

    To by mě teda zajímalo, proč ty sis dobrovolně zvolil bejt blbej.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    ZIDANE: A prozradíš mi, kdy, kde a jak probíhá taková volba života homosexuálce? Strýček v kostele se mi to snažil vysvětlit, ale příliš u toho slinil a tak to nedávalo moc smysl.
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    Hlavně to nemažte, protože až se mě někdo zeptá "co to je je gaychat" budu ho mít kam odkázat.)
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    PATISLAV: Já gay nejsem a jsem si jist, že se to nezmění. Homosexuální aktivity mě nelákaly, nelákají a lákat nebudou.
    A pokud potomek přijde, že se cítí být gay/lesba, tak co s tím nadělám. Nic. Smířil bych se s tím a vzal to jako fakt, co by mi zbylo. Je to jeho život a jeho volba.
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    PRAASHEK: To nelze.

    Registrované partnerství (dále jen „partnerství“) je trvalé společenství dvou osob stejného pohlaví vzniklé způsobem stanoveným zákonem č. 115/2006 Sb. ...

    Uzavření registrovaného partnerství - Ministerstvo vnitra České republiky
    http://www.mvcr.cz/clanek/uzavreni-registrovaneho-partnerstvi.aspx
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    ZIDANE: co znamená svatý ve tvym slovníku, prosím tebe?
    LLOTR
    LLOTR --- ---
    SLEEPLESS8: Super, dík!
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    LLOTR: Homofobický tuleň (taky známý jako Gay tuleň) je figura z webového komixu, která je známá svoji větou "GAAAAAAYYYY". Často se přidává třeba pod obrázek aby odbyl všechno výše jako naivní, slabošské nebo slaďácké. Webkomixový blog Antics Comic zveřejnil 5. listopadu 2010 šestiblokový komix s názvem "Survival Instincts", ve kterém se dva muži objímají v polární bouři, aby si udrželi teplo, což způsobilo, že tuleň zakřičel "GAAAAAAYYYY".
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam