• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    OTAVA: jo, ale do toho kose dal gol..
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    GILHAD: Koš, proboha je to koš ! :-)
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    GILHAD: jo.. díky
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    GARBAGE: : ten v bilem patri na druhou stranu (je utocnik na cizi pulce) - dostane mic - dobehne par kroku k cizi (modre) zakladne a otoci se a dela, ze je tam obrance - modri mu na to skoci a stahuji se na "svou" polovinu - on jim nerusene da gol.

    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    RENDORF: Landovi nekdo objel auto klicem, nebo sutrem nebo cim..
    RENDORF
    RENDORF --- ---
    [ CHOROBA @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    Unikla mi nějaká novinka na idnesu nebo proč to má +104 ?
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    TOM_TOM: Tumblr feed, krátkovlasý bloncky jsou fascinovány skutečností, že existují další krátkovlasé bloncky, a pak se objeví c-c-c-combo breaker
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    PATISLAV: post je z 4chanu, 4chan = oldfags, 9gag jen krade z jinech imageboardů/čehokoliv a pak to prezentuje za svoje, lidi co koukaj na 9gag a líbí se jim to jsou newfags. Oldfag kouknul na 9gag a dostal cancer jak píše Sleepless takyˇˇ
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    staci tak?
    That Post Gave Me Cancer | Know Your Meme
    http://knowyourmeme.com/memes/that-post-gave-me-cancer
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ZORBEN: sounds like - vydává zvuk jako, nebo zní jako. a "parrot" zní jako "carrot".
    Něco jako "je to hnědý a skáče to na laně".
    JORIM
    JORIM --- ---
    ZIDANE: Aha, jasně, tak to je potom matoucí první věta. Ale jasně, už je to pochopitelné.
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    JORIM: Já tam překlep nevidím - viz
    ATUARFIK a aby to bylo zcela jasné - manžel mluvil přímo s tím chlápkem, proto "před testem MĚ vykouřila" ;-)

    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    MOTASH:
    Chlápek, co testoval mou ženu na detektoru lži mi řekl, že zjistil, že mi byla nevěrná.
    Zeptal jsem se: "Jak spolehlivé jsou ty výsledky?"
    "Hodně. Ještě před testem mě vykouřila," odpověděl.
    JORIM
    JORIM --- ---
    ZIDANE: V mém případě byl důvod nepochopení vtipu spíše v tom překlepu...
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    ATUARFIK: Test klidně mohl proběhnout. Výsledek - ženská je nevěrná - byl nicméně jasný už před testem.

    Jen je asi třeba ujasnit, že někteří lidé holt za nevěru považují jen sex, zatímco jiní i třeba právě "vykouření" a v tom může být důvod nepochopení vtipu.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    MOTASH: Byla mluvčímu nevěrná s tím chlápkem, co ji měl testovat na detektoru lži. Test možná ani vůbec neproběhl, výsledky = to, co se stalo před testem (viz poslední věta).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam