• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    TYRKYS2: tys nevěděla, že Mario je instalatér?
    TYRKYS2
    TYRKYS2 --- ---
    MATHEZ: Dík. Nevěděla jsem, že je instalatér.
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    TYRKYS2: mario je instalater, z morbidni vraždy pana hovno dostane depku, houbicky ho zatknou a v base se obesi...
    TYRKYS2
    TYRKYS2 --- ---
    V přechodu ze čtvrtého na pátý obrázek jsem se ztratila [ TOXICMAN @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    ADITU
    ADITU --- ---
    SHEALA: Wii U výslovnostně podobné jako wee (malý, titěrný - používané často Skoty) a ewe (ovce).
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    OTAVA: F***!
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    THRAWN: Musis videt film Kingsman / Tajna sluzba. Tam superpadouch (Samulel L. Jackson) da vsem lidem simku zadarmo a nsledne v nich pres mobilni telefon s tou simkou vyvola zachvat vrazedneho silenstvi.
    SKRU
    SKRU --- ---
    LOJZEE: ale on to neukrad, on to hned vratil, akorat jinam, prastrejda to potvrdi, chapete to sefe?:))))
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    ATUARFIK: ah. diky za prozreni ;)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    SHEALA: ale prd. Dokazes i predstavit roztrzitejsi potvoru nez octomilku s sas?
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    MALARKI: posledni dobou se rozmohlo na fb video, kde se tenhle kuchtik zpovidal zdenkovi z kradeze a diky svemu osobitemu stylu se stal ze dne na den nejpopularnejsim kucharem. nemuzu najit original. v originale se z toho snazi vylhat a rika neco jako oni mi pak volali, ze jsem to dal do jinyho hrcniku. proste uplny nesmysly.
    https://www.youtube.com/watch?v=xkScPQjWho8
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    MALARKI: Ve ctvrtek se divej na Ano sefe, uvidis kuchtika v jeho zivotni roli.
    MALARKI
    MALARKI --- ---
    hrníčková kuchařka a na ní připhotoshopovanej nějakej kuchtík a něco zlatýho. uniká mi něco?
    [ PEPSSI @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    MCKIDNEY: SHEALA: Díky za odpovědi. Pátrala jsem tam po nějaké vtipnosti navíc v tom, jak to nedává smysl - docházím tedy k názoru, že jde o vtip na úrovni třetí třídy ještě znevtipněný tím, že ten člověk prostě neumí anglicky.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    ATUARFIK: Tak je to vtip ve stylu: Kdo spotřebuje nejvíc bot? ..... Stonožka
    životní cyklus mušek je tak krátký, že se používá na testovaní genetických zásahů.

    Zda jsi zapletku viděl, nebo je to případ z nástěnky - to nechám na tobě.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    ATUARFIK: má to minus, mlok to asi přehnal s deepweedem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam