• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    YOT: vid..koukat tri hodiny na to, jak mavaj bilejma hadrama..
    YOT
    YOT --- ---
    YOT: Ajo Orson Welles. To leccos vysvětluje...
    YOT
    YOT --- ---
    FEKALNIK: "tříhodinový epos o hrdinství Francouzů" Tak to si určitě stáhnu.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SLEEPLESS8: hrál v něm, dokud sis ho nepustil
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    FEKALNIK: Schroedinger hral ve filmu?
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    SUCZKER: ten na tom kole je mladý fyzik Erwin Schrödinger, který se náhodou vracel z tenisu, za 2. světové války vypracoval odvážné koncepty raket pro Vůdce, ale nikdy nebyly uskutečneny, takže vtip je v tom, že má na kole raketu a vymyslel pár raket...
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    SUCZKER: Ano. Dále viz záhlaví. :)
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---


    ??? jako ze ma pan na kole tenisovou raketu, to chapu, ale bilej jezdec jako = orlik ? Nebo jaka kulturni reference mi unika ?
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    AMAEBA: Vtip je v tom, ze touhle oslavou vítězství to svoje vítězství vlastně totálně popřel.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    WRYKOLAKAS: A co na to všechno Jan Tleskač? Otázky, samé otázky...
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    FROSTACK: a co je ten trpaslík? nějakej hologram s kostkama? do toho ješttě samec kočky kterej nudí svou vlast?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    FROSTACK: ale to nevíš co přišlo pak.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    AMAEBA: totéž jako ten mnich co medituje na vrcholu hory a přitom si myslí: "Žádné já neexistuje. Já jsem tak osvícený..."
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    odkazování na záhlaví začíná být ta nejstarší výmluva na světě
    CEAR
    CEAR --- ---
    AMAEBA: V pohodě, nezbývá, než odkázat na záhlaví ;o)
    AMAEBA
    AMAEBA --- ---
    CEAR: to mne napadlo, ale nepřišlo mi to vtipné
    CEAR
    CEAR --- ---
    AMAEBA: Jednoduše řečeno je Zen Budhismus zaměřením na sebe sama, meditaci, nalezení vnitřní harmonie a tak... Tedy totálně nesoutěživý přístup. Vtip od SMBC je postavený na paradoxu, kdy ten mnich se chlubí výhrou v soutěži v něčem, v čem se prostě soutěžit nedá. Něco jako by byla soutěž o nejskromnějšího člověka na Zemi....
    AMAEBA
    AMAEBA --- ---


    Nechapu,...
    FROSTACK
    FROSTACK --- ---
    COOLER: To je hlaska z Cerveneho trpaslika, kdy hologram Rimmer, popisuje jako "velke klani" nejakou hru s kostkami, kterou drive hral a pamatuje si co kdo hodil a Kocour mu na to opravne reaguje "Ten by mohl nudit za vlast"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam