• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    NVT
    NVT --- ---
    YOT, ZUZKAOU, SALVATOR: Před časem se k Pavlicovi (tak trochu mimochodem) vyjadřoval Václav Klaus:
    Za sebe říkám, že jsou mi názory pana Bátory v mnohém blízké. I já raději tradici než údajný pokrok, také raději vyslechnu v rádiu Jarmilu Šulákovou než ničitele lidové hudby Pavlicu [...]
    Patrně tedy má pan exprezident v Nymburce nějakého fanouška, který šíří osvětu.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SALVATOR: já netuším, proč pisatel/ka považuje Pavlicu za zrádce moravské hudby. Proto mě to přišlo kuriozní. Teda kromě toho, že jde mít pocit, že někdo zradil nějakou hudbu.

    Možná proto, že ji hraje a proměňuje s cizincema? Nebo že nehraje zakonzervovanou podobu, ale dělá si s tím co chce? Že za to bere velké prachy?
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ZUZKAOU: A chápu teda dobře, že Pavlica je zrádce moravské hudby, protože hraje v Rudolfinu? Neni za tim nic dalšího, co by mi uniklo díky nesledování bulváru a společenskejch rubrik?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    YOT: kuriozní, nikoliv vtipné. A zrovna v tomhle případě mě zaujalo, že někdo v Nymburce (tedy daleko od Moravy) má takové nutkání psát urážky na plakát na koncert.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    RIVEEK: všechno je rakovinotvorné jako plutonium, záleží jen, jak daleko od sebe to plutonium položíš, že jo...
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    FEKALNIK: dneska vyšlo v tisku, že světová zdravotnická organizace uznala párky, salámy, šunku, slaninu atd za prokázané karciogeny : v Metru je dokonce titulek "Salám jako plutonium" ! !

    ...ale když budeš jíst jen čočku a rýži, nebudeš mít zas tak dobrou náladu jako po kusu slaniny, pěkně vypečený do křupava, ještě horký rovnou z pánvičky... Hmmm.... jen na to pomyslím, už se přiblble a zamilovaně usmívám :-)
    a bez masa to mám stejně jako SLEEPLESS8 níže
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    FEKALNIK: jak nemam maso, mam deprese, citim uzkost a chut nekoho nakopnout
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    OTAVA: je to mem



    ale porad to nevysvetluje proc odpovedel co odpovedel
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    SLEEPLESS8: jeho odpoved je hlaska kterou rika Forrest i ve filmu. Asi nejaky metahumor.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    OTAVA: No Forresta jsem poznal taky, tak se asi odkazu na nastenku a du si stezovat tam kde jsem to nasel..
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    SLEEPLESS8: Na poslednim policku je Forrest Gump. Vtipny mi to taky moc neprijde.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    ???
    YOT
    YOT --- ---
    [ ZUZKAOU @ Čechy kuriozní - choďme a foťme ]
    Nějak mi to hlava nebere... Přehlídl jsem něco v kulturních rubrikách nebo v AHA?
    Osobně bych řekl, že je větší hřích a zrada když se v Rudolfinu hraje cimbálovka, než když se hraje cimbálovka v Rudolfinu...
    Nebo to vůbec nemá bejt ftipný?
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    MATHES: Bar Bé je naproti baru Á. A když vyslovíš název toho místa, zní to skoro jako jméno nějaký kozatý blondýny.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Barbie = Bar B
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    ZIDANE: dite je vezeno mluvicim delfinem se slibem cesty kolem sveta... ta se ale trochu protahne. Z ditete je smutný starec jelikoz si vzal maly batůžek do ktereho se vešla jen mala svačina. Ale zas se mu protahli rukavy což neni vlastně k zahození...
    YOT
    YOT --- ---
    PISKVOR:
    S čerty nejsou žerty, přece:)
    Tatínek vám vyhlásí válku
    https://www.youtube.com/watch?v=ilfgwD_dMKg

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam