• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    OLIEV23: Zeus, kritizovat koho co Dia. http://prirucka.ujc.cas.cz/?slovo=zeus
    OLIEV23
    OLIEV23 --- ---
    Néé, prostě si to můžu dneska číst kolikrát chci a stejně na to nepřijdu....

    Co nemá rád nejvyšší olympský bůh?
    Diakritiku.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    J4C0B1M: Přesně tak.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    http://poorlydrawnlines.com/wp-content/uploads/2016/01/told-me.png

    sranda z fráze a little bird told me a přenesení do reality?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    BARNEY__STINSON: Paříž je hrozně romantické místo, kde je úplně super a nejlepčejší požádat dámu svého srdce o ruku. Dál viz GANDHI.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    BARNEY__STINSON: taky jsem nad tim premejslel a jediny, co me napadlo, je, ze to pripomina pomerne obstarozni pokleknuti pri zadosti o ruku.

    to ze se pri tom jedna o relativne nesikovny zpusob zavazovani tkanicek bych ponechal stranou
    BARNEY__STINSON
    BARNEY__STINSON --- ---
    CHRMLE
    CHRMLE --- ---
    SKRU: jo díky... asi bych měl přestat pít ten vaječňák :)
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    CHRMLE: „Yes,“ „oui,“ „si,“ „ja.“ ~ Yes we see ya. ~ Ano, vidíme tě.
    SKRU
    SKRU --- ---
    CHRMLE: tje stary ne, "yes we see you"
    CHRMLE
    CHRMLE --- ---
    Mně to asi při božím hodu moc nemyslí...

    An Englishman, a Frenchman, a Spaniard and a German are all standing watching an American street performer do some juggling. The juggler notices the four gentleman have a very poor view, so he stands up on a wooden crate and calls out, "Can you all see me now?"

    "Yes"
    "Oui"
    "Sí"
    "Ja"
    DARKREIDER
    DARKREIDER --- ---
    GANDHI: l'chaim!
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    HARALD: ja v tom nic protizidovskyho neshledavam:) to je jako bych povazoval valnou vetsinu vtipu o skotech za protiskotskou:)
    HARALD
    HARALD --- ---
    GANDHI: Je to židovský vtip. Židovský vtip se děje v naprosté většině konkrétní osobě, takže v něm máš uvedeno celé jméno a příjmení, toho, komu se vtip přihodil. Nic protižidovského bych v tom nehledal.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    kdoví, jak to bylo v originále, tedy v jidiš
    SKRU
    SKRU --- ---
    aha...ja mel dojem, ze "dost" ma byt "akorat" a ono je to tam ve vyznamu "prilis". ta moje hlava..
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    MYSHAAK: to vis, ze hraje. je to evidentne zidovsky jmeno a imho je pointa vtipu zalozena I na vzity predstave, ze zidi si vsude na vsechno stezujou
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    TRISSIE:
    PATISLAV:
    Tak tohle jsem pochopil, jen jsem myslel, že tam hraje nějakou roli ten Abraham Korach. Díky!
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    MYSHAAK: boršč má být kyselý dost - bujon ani trochu (vývar zkysne, když se skladuje moc dlouho).
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    MYSHAAK: jakože mu u jednoho a toho samého jídla jednou přijde, že je to málo kyselé a podruhé zas, že je to až moc kyselé, v závislosti na tom, jak se to jídlo pojmenuje.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam