• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    GARBAGE: jo no, bohužel. Každej je tady elder of the internet a má e-penis dlouhej tak že se dá dvakrát obtočit kolem zeměkoule.
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    SHEALA: Jo, měla jsem hodit odkaz... díky za info :-) je tu příliš mnoho nepsaných pravidel, za který tě chtěj sežrat.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    GARBAGE: možná někdo koho sere text v obrázku spíš. Mě sere taky. Ale ne natolik abych dávala mínus, navíc nejsi ten kdo sem tu hrůzu postnul.
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    by mě zajímalo která z mamin tady na nyxu mi dala mínus.
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    SLEEPLESS8: jo, no díky. mně to přišlo tak extrémně debilní, že jsem v tom až něco hledala.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SLEEPLESS8: To vypadá jako jedna z "příhod" tohohle pána https://www.facebook.com/mmcabicar?fref=ts
    Pár mých známých mu sem tam něco lajkuje, všechno jsou to příběhy o tom, jak je jeho dcera hrozně vtipná a jak je mu u toho hrozně trapně. Obvykle mě od čtení kromě tldr odrazuje i ta čeština. Sem tam se dá něčemu zasmát.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    GARBAGE: imho vymyšlená "příhoda". která chce byt vtipná, male myslím, že leda na mimibazaru..
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    Z ustavu.. je v tom zakopanej vubec nejakej pes, nebo je to proste jen tak strasne nevtipny? Nebo se tomu smejou jenom cerstvy maminy, nebo..? ?

    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    PRAASHEK: já... do teď... ho bral... jako... prostě... teď si uvědomuji, že ta píča je lidská bytost.... :')
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SCHWAB: jj, to je ten, co má barevnou excelovou tabulku se jmény ajdís a počítá jim, za kolik to bude tentokrát
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    SLEEPLESS8: tohle je vector? .)
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    FIONOR: Ach, díky, jsem ještě rozespalej asi. Nerd fail.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    [ LEVOS_BOB @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    Co je to tady mimo to že to dítě je jasnej off-brand, což ostatně signalizuje i to dvouproužkové adidas triko?
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    PRAASHEK: musis byt chytry a komenty/dotazy psat do obrazku, to pak neni OT, at uz si vector pod topikem ustavu predstavuje cokoliv..
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    PRAASHEK: tak anarchista, jo? Anarchista, to je vlastně komunista... Dávej bacha, Stierlitzi, s podobnými poznámkami budeš odhalení tak blízko, jak nikdy předtím.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    yep, not even funny
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    taky mi to trvalo a myslim ze vtip dle postera z brna ma bejt v tom ze je to coca cola a nekdo jim tam dal fotku kofoly
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    zeptal bych se v ústavu, ale mám tam ro protože jsem strašnej anarchista
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    tohle zas nechápu já. jakože tam někdo pastl kofolu místo kokakoly?
    [ XMEDA @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam