• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    _IOB_: a za to plus ? já jsem ajťák takže když si půjdu koupit pletený palčáky tak se prodavačka potrhá ?
    Zacinam se bát o zdraví obchodníka z HP až si tam jednou koupim ramku do Lenova. (a tohle je vtipný ?)
    _IOB_
    _IOB_ --- ---
    jakoze hracka na hudebni nastroje jak si kdysi kupuje djsky media na hrani?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    tak co na tom ma bejt teda vtipny?
    _IOB_
    _IOB_ --- ---
    feeling young = still dont get it :|
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    ALCATOR: domnívám se, že alespoň letmé znalce její tvorby to právě moc nezarazí.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    ALCATOR: Ne tak úplně.
    Bjork - Gling Gló (1990) (Full Album)
    https://www.youtube.com/watch?v=reM7VKN4lYg
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    [ ALWA @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]

    co mi unika?
    Bjork kupuje desky ....je to vtipne v nemcine nebo co?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    SUCZKER: Asi není pro každého :)

    Kontext: Vrátila se nám popularita skryté kamery.
    Herectví: Předstírá, že je to vtipné a že ho nachytali
    (Nevyslovená záměna) - On ví, že se dnes jedná o herce a skrytá kamera je dnes pouhý zločin na oko bez zápletky.

    Pokud bys preferoval originály - Unosy kluku a holek, černoši kradou kola, falešné bombové utoky, líbání holek na ulici, mluvicí auta ...
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    SLEEPLESS8: tos měl říct rovnou, že to je lotyšský nevtip :)
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SUCZKER: nasel jsem to
    Spiediens - slēptā kamera.
    https://www.youtube.com/watch?v=06H4tZRMO6k
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SUCZKER: jde to z nejakeho videa, kde jim vzdy nakonec reknou ze je to skryta kamera, tak se tomu zasmejou (parodie na klasickou skrytou kameru)
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---


    Rozmlati mu predni sklo a pak sou oba happy. 111 plusu. Prehlidl jsem neco ?
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    ALCATOR: to jsem envedel, dik !
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    SCHWAB:
    1. Samsung měl prezentaci (představování novinek pro rok 2016 a dál - hlavní akce sezóny). Všichni účastníci měli na sedačkách VR helmy a byli vyzváni, aby si je všichni nasadili a koukli si video.
    2. Mezitím kolem nich prošel Zuckerberg, přičemž nikdo z publika nevěděl, že tam bude.
    3. Když video skončilo, Zuckerberg byl na pódiu a měl skvělou prezentaci.

    Ta situace na fotce je celkem bizarní - normálně, kamkoliv Mark přijde, všichni se koukají na něj, a tady všichni čumí do helem a on kolem nich prochází jak nějakej "ajťák/uklízeč". Prostě natolik neobvyklá scéna, že vyloudí úsměv na tvářích.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    SCHWAB: Vsichni jsou ve virtualni realite a pouze majitel facebooku jde kolem nich nepripojeny s usmevem na rtech ?
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    CORDESCU
    CORDESCU --- ---
    SLEEPLESS8: nemySSlím si
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    PRAASHEK: shodou okolností má schutzstaffel taky zkratku SS. Náhoda?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ALCATOR: a shodou okolností se ta firma jmenuje schutzstaffel. náhoda? nemyslím si
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    FEKALNIK: Já dělám v Německé firmě, a aktuálně máme v organizační struktuře 4 různé části (200+ zaměstnanců každá), které mají zkratku obsahující "SS" těsně po sobě. Holt síla zvyku...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam