• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    DO_IT
    DO_IT --- ---
    SLEEPLESS8: to je na tom prave vtipny. Je to kamenak.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    DO_IT: To jsem pochopil, ale matou me ti Turci.
    DO_IT
    DO_IT --- ---
    PRAASHEK:
    SLEEPLESS8:
    dyk je to jasny, kupuje desky za ty dve miliardy a pali je aby se ohrala kvuli studenymu mori
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ROMANICAK: tak - a teď už to nedává smysl vůbec
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    ROMANICAK: pani, tak ted uz tomu nerozumim vubec..
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    ROMANICAK:
    PRAASHEK:
    Tak jsem ziskal odpoved:

    Ahoj, to Tě asi zklamu, nic vtipnýho... pro mě to byl v ten moment prostě katalyzátor, pustil jsem si v tý chvíli zprávy... Jestli jsem si blbě přečetl záhlaví a musí to bejt zásadně prvoplánově vtipný, tak sorry, ale jinak mi to přišlo příhodný... Ústav neústav. Děvče je z Islandu. Z ostrova. Obklopenýho kurva studenym mořem. Z neutrálního státu, kterej neřeší morální dluhy z 20. století jako Němci, nepotřebuje komunikovat s Turkama kvůli balkánský cestě... nevim, kdy jsem to věšel, kolik že to chlapci z Istambulu chtěj po EU? Pro začátek 2 miliardy Euro? Navíc umí. A tak. Žádnou kulišárnu za tím nehledej.


    ehm...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SALAMAN: no než dojdeš na konec, tak čekáš, že se mluví o klasické situaci, kdy z auta vyhodíš cígo a ono nepozorováno vlítne zpátky a ty za chvilku ucítíš, jak se někde něco pálí. no a tady překvapivě vskutečnosti úplně něco jiného
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    SLEEPLESS8: no třeba to zrdcadlo odráží její duši :)
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    PRAASHEK: urcite, vsak jak jinak by tu fotku udelali.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    třeba je tam ještě jedno zrcadlo a v něm se odráží ta holčička zepředu a ten odraz se pak odráží v tom zrcadle na pianinu
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SHEALA: to je fyzika a ty ses zenska, nic si z toho nedelej :)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    NELLAS: ježišmarjá :D

    dík.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SHEALA: A z jakého úhlu by se holčičce odrážel obličej v zrcadle, ke kterému je zády?
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    DVEL: sorry furt nic, jak by ten odraz měl vypadat správně? nezáleží na úhlu, ze kterýho se to fotí?
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    DVEL: sem dement :)
    SWT
    SWT --- ---
    Odraz neodpovídá fyzice světla? Ha-ha.
    DVEL
    DVEL --- ---
    FEKALNIK: zaměř se na "odraz" v zrcadle...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ROMANICAK: podle mě to prostě někomu přijde loštomilé, něco jako když si Hitler v Argentině kupuje tofu párek
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam