• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    COOLER: spíš bych věřil tomu HARALDovuvysvětlení.

    Sice to zvaní křesťanů sem nevychází ani tak ze společného náboženství jako spíš s předpokladem vyšší kulturní kompatibility křesťanů s Evropou (mimo jiné i kvůli tomu, že křesťanská subkultura na blízkém východě je o dost Evropštější, než ta muslimská majoritní kultura), takže to, že to tu říkají nevěřící není až tak moc významné, ale určitou úsměvnou pointu to v sobě má...
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HARALD: Možná to naráží i na to, že sem jako uprchlíci míří především silní mladí muži s cílem rozšířit zde islám.
    HARALD
    HARALD --- ---
    LODBROG: Tipnul bych si, že to je narážka na to, že nejateističtější stát evropy přijímá jen křesťanské uprchlíky s argumentem, že to jsou také křesťané, jako my, Češi.
    A protože tu jsou reálně křesťané v menšině, tak tu mohou přijatí uprchlíci šířit křesťanství.

    Žádný supervtip, spíš poukázání na to, že se dnes na křesťanství odvolávají lidé, kteří o nem skoro nic nevědí.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Má cenu se ptát na vysvětlení tohohle...?
    Chápu že to má být nějaká parafráze na uprchlickou krizi / islám v Evropě,
    ale co na tom má být vtipného netuším.
    Nebo mi uniklo něco ve zprávách?

    [ TWISTRABBIT @ Textove ftipy - taky ste na modemu a vecne se opakujici obrazky vam kazi pozitek? /pouze cj, pripadne slovencina/ ]
    ROMANET
    ROMANET --- ---
    WRYKOLAKAS: musí si v kompu pustit emulátor vhs. pak to funguje. jinak je třeba říct, že ve filmu to tak nepůsobí, ale její tělo je přesně z okamžiku smrti, takže neni nějak rozmokvaný nebo tlející nebo něco, je docela fér. takže pokud má člověk dost síly a jen tak se něčeho nelekne, je to docela příjemnej večer.
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    LODBROG: ale když si to nepustí z VHSky tak to nebude fungovat, ne?
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    UNDERWORLD: Tak na to mrkni. A pak neber telefon.
    YOT
    YOT --- ---
    ALCATOR: Já celou dobu myslel že zakopla, protože je ta bedna na poličce...
    Evidentálně reklamka nepočítá s pitomcema, který nad reklamou nepřemýšlej...
    Nebo počítá s pitomcema, který vlezou na každou adresu kterou vidí...
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    UNDERWORLD:
    HARALD:
    Harald má pravdu, doplním jen, že se jedná o reklamní obrázek, kdy myšlenka je, že příšera usnula dříve, než stihla dokonat svůj hrůzný čin - proto máš jít na FUNSUBSTANCE.COM, abys "zůstal vzhůru".
    HARALD
    HARALD --- ---
    UNDERWORLD: Hádám, že to odkazuje na poměrně populární horor Kruh, ve kterém mrtvá vlasatá holka vylézala z televizní obrazovky. Tady si nejenom rozbila hubu při vylézání z obrazovky na stěně, ale taky odhalila kalhotky se smajlíkem, které se nejodí k jejímu rubášovitému oblečení ve filmu i na obrázku.
    UNDERWORLD
    UNDERWORLD --- ---
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    ROMANICAK: já to tušil... můžou za to zkurvení migranti!!
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SLEEPLESS8: Toho dne byl Mustafa tak blízko prozrazení jako nikdy předtím.
    DO_IT
    DO_IT --- ---
    SLEEPLESS8: to je na tom prave vtipny. Je to kamenak.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    DO_IT: To jsem pochopil, ale matou me ti Turci.
    DO_IT
    DO_IT --- ---
    PRAASHEK:
    SLEEPLESS8:
    dyk je to jasny, kupuje desky za ty dve miliardy a pali je aby se ohrala kvuli studenymu mori
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ROMANICAK: tak - a teď už to nedává smysl vůbec
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    ROMANICAK: pani, tak ted uz tomu nerozumim vubec..
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    ROMANICAK:
    PRAASHEK:
    Tak jsem ziskal odpoved:

    Ahoj, to Tě asi zklamu, nic vtipnýho... pro mě to byl v ten moment prostě katalyzátor, pustil jsem si v tý chvíli zprávy... Jestli jsem si blbě přečetl záhlaví a musí to bejt zásadně prvoplánově vtipný, tak sorry, ale jinak mi to přišlo příhodný... Ústav neústav. Děvče je z Islandu. Z ostrova. Obklopenýho kurva studenym mořem. Z neutrálního státu, kterej neřeší morální dluhy z 20. století jako Němci, nepotřebuje komunikovat s Turkama kvůli balkánský cestě... nevim, kdy jsem to věšel, kolik že to chlapci z Istambulu chtěj po EU? Pro začátek 2 miliardy Euro? Navíc umí. A tak. Žádnou kulišárnu za tím nehledej.


    ehm...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SALAMAN: no než dojdeš na konec, tak čekáš, že se mluví o klasické situaci, kdy z auta vyhodíš cígo a ono nepozorováno vlítne zpátky a ty za chvilku ucítíš, jak se někde něco pálí. no a tady překvapivě vskutečnosti úplně něco jiného
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    SLEEPLESS8: no třeba to zrdcadlo odráží její duši :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam