• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    PRAASHEK: Colombo... co takhle vtip ve smyslu že "něco" je jako paní Colombová - mluví se o tom, ale nikdo to zatím neviděl?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    škoda, že sleduju jiné serijály, bych mohl nakreslit něco z griffinovcov nebo colombo, ale to je vtipný samo o sobě, narozdíl od GoTh, takže to nemá cenu
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    Mě baví, jak oba automaticky předpokládáte, že Herrich zná GOT. Já si dovolím na základě toho, že vtip nepochopil, předpokládat opak a doplnit podstatnou informaci: autor GOT (na obrázku s kamenem) rozhodně nenechává své postavy naživu déle než je absolutně nezbytné.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    HERRICH: v nektere casti serialu Tyrion vypravel pribeh o nejakem retardovanem tusim bratrankovi, nebo co to bylo zac, ktery zabijel kamenem brouky a delal u toho zvuky KHUU! KHUU!
    HACECKO
    HACECKO --- ---
    HERRICH: Game of thrones. Ty postavicky nejsou moc dobre nakresleny. Pan je G.R.R. Martin
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    VON_GILOTINE: já už si ani nepamatuju, jaká ta paměť bývala
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    diky, pamet neni co byvala
    CECKO
    CECKO --- ---
    VON_GILOTINE: monty pythoni .)
    The Knights Who Say "Ni!" - Monty Python and the Holy Grail
    https://www.youtube.com/watch?v=zIV4poUZAQo
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    HARALD
    HARALD --- ---
    MATHES: Vtip má naznačit, že objem kundy dotyčné dámy má být 5 litrů.

    To samé by šlo říct i třetinou slov, se zachováním stejné úrovně "vtipnosti".
    MATHES
    MATHES --- ---
    Ja jsem dneska nejakej momentalne zaostalej... co mi unika?

    [ JVMLOK @ Pouze HNUSNÉ (nechutné) a SPROSTÉ vtipy...! ]
    PANTARIL
    PANTARIL --- ---
    PANTARIL: Jeste jsem dohledal, ze se to pravdepodobne tyka tohoto rozhovoru Zizeka pro The Guardian, kde zminuje problem tzv. "consensual rape":
    Slavoj Žižek: 'Humanity is OK, but 99% of people are boring idiots' | Books | The Guardian
    http://www.theguardian.com/culture/2012/jun/10/slavoj-zizek-humanity-ok-people-boring?CMP=twt_gu
    PANTARIL
    PANTARIL --- ---
    PANTARIL: mnohem povedenejsi je originalni verze s jezisem:
    The Myth of Consensual Sex - Imgur
    http://imgur.com/gallery/5pnhmbM
    PANTARIL
    PANTARIL --- ---
    PISKVOR:
    AXTHEB: Taky nechapu, proc je tam zrovna Zizek. Tipnul bych si ale ze je to nepovedena narazka na snahy ruznych politiku a aktivistu montovat se do osobnich veci partneru a hledat problemy i tam, kde nejsou.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    A já si řikal na co má tu ledvinku :)
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    FEKALNIK: Nalevo je pilot Boingu-737 FlyDubai který tak nějak nepříliš přistál v Donu...
    JOPS
    JOPS --- ---
    FEKALNIK: zrovna sem s tim jdu, protoze taky nevim...
    FALCO
    FALCO --- ---
    AXTHEB: no jeho práci bohužel do podrobna neznam ale podle obličeje je to on. Tak jsem doufal že se toho chytne někdo zasvecenejsi
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    HOVJES: FALCO: Ok, a proč je tam Slavoj Žižek?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam