• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    XSOFT: postni to hlavně do Urbanlegend, tam se taková investigativní snaha určitě ocení nejvíc :)
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    "ulice v +Sumperku" nalezena a zdokumentována:
    [ XSOFT @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    PRAASHEK: jinak je to variace vtipu, kdy tedy manželka plní manželovi pomyšlení, on se jen zeptá tak za kolik tentokrát? a ona odpoví tentokrát jen nárazník a světla.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ajo :) dík
    KEJML
    KEJML --- ---
    PISKVOR, MCKIDNEY: Ah, jasně, díky
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    KEJML: a kdoví jestli ten had má oči dost citlivé na to, aby zaznamenal spektrum, ve kterém blesk bliká. Stálo by za to pohledat, jestli vidí stejně jako zmije:
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    KEJML: Já bych řekl, že je původně taková ta balicí věta "Did it hurt? When you fell from heaven - because you look like an angel." - čekáš nějakou verzi "páč Satan taky padl" nebo tak něco, ale ne "bolelo tě, když sis před chvílí rozbila hubu?" Metahumor asi.
    KEJML
    KEJML --- ---
    ALCATOR: Málokterý telefon má blesk na přední straně...

    Ale k tématu, tuším nějakou slovní hříčku, ale nějak mi uniká:
    [ SLEEPLESS8 @ Textove ftipy - taky ste na modemu a vecne se opakujici obrazky vam kazi pozitek? /zadna cestina ani slovencina/ ]
    PYROMANEK
    PYROMANEK --- ---
    ALCATOR: a zautoci na telefon
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    SIRIEN:
    ... především proto, protože v okamžiku záblesku nebo cvaknutí "foťáku" se kobra nejspíše lekne, což znamená, že bude reagovat instinktivně.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    PRAASHEK: Ne, ze by to neslo, ale nejak tehdy nebyly selfie trendy, i kdyz samozrejme obrazky sebe sama tu byly driv nez nejaka fotografie.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SHEALA: to jste si nedělali flexaretou selfie se zmijí?
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    SIRIEN:
    SULTHAN: Jo tak, njn, jsem chodila do pionýra, kde jsme si stavěly stany s podsadou, vařily si vlastní jidlo a učily se přežít se 4 sirkama, pilou a sekerou, mám malinko posunutý hodnoty...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    a nechal si na ten mobil napsat od té kobry věnování
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    SHEALA: nevim jak Ty, ale já bych si tohle teda kurva nelajs...
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    SHEALA: Ne, je vtipny, ze si dela selfie s kobrou.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    [ CAPTAIN_TACUD @ Blogger Fuxoft řekl(a): "budeš muset vyhledat zde služeb prvního Akceleranta" ] to je jakože rasistické, nebo hadistické, nebo je vtipný ten otřískaný a popsaný mobil?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam