• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    MCKIDNEY: no nevim... proč by se svět nemohl posunout dál i v případě nesmrtelného andílka?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    PHOBOS99: Normální člověk se stane obětí virálního videa a svět se za pár let posune dál. Nesmrtelný andílek se musí dočkat konce vesmíru. :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ATREY: o hokeji, ale ano...
    COOLER
    COOLER --- ---
    konečně správnej vědeckej vtip!
    DO_IT
    DO_IT --- ---
    SWT: danke!
    SWT
    SWT --- ---
    DO_IT
    DO_IT --- ---
    Přistání na Měsíci se o pár let zpozdilo, protože rané rakety projektu Apollo měly tendenci stáčet se za letu na Londýn.

    pls :(
    ARAON
    ARAON --- ---
    SALVATOR: Nové logo Instagramu. Poněkud... nemastné, neslané.
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    Pro mě tam bylo vtipný spíš to, že si člověk říká, proč tuhle práci nikdy nedělá žádná hezká ženská. A tenhle strip právě staví vtip na tom, že obrací příčinu a následek. Není to tak, že by si takovou práci vybíraly jenom životem znavené ženy, tahle práce právě životem znavené ženy vytváří.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    já si dycky kustoda spojoval s výstavnictvím :)
    HARALD
    HARALD --- ---
    WRYKOLAKAS: Hlídačka. Obvykle v muzeu.

    Nicméně tady bych si tipnul na mateřskou školky.
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    SLEEPLESS8: ok, kustodka... to slovo jsem neznal doteď... a stejně nevim co to je, wikipedia to moc nevysvětluje
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    kustodka. ale nikdo neví čeho. možná ani ta zastupitelka to nezjistila. ačkoli tam byla na ten záskok možná léta letoucí
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    WRYKOLAKAS: kustodka, preci si to cely..
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    SLEEPLESS8: jo tak, to na prvnim obrázku neni chlap s náušnicí, to je pani Květa...
    no stejně by mě teda zajímalo co to je za profesi že za jeden den....
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    WRYKOLAKAS: no asi to slo napicu, pac ji zestarnul ksicht (vypada jako pani Kveta)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam