• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    NVT
    NVT --- ---
    ALCATOR: Kdyby byl výherní, dialog by končil zmínkou o výplatě výhry.
    Jelikož je jen hrací (herní), po zatočení se už nic dalšího neděje.
    4PTO
    4PTO --- ---
    CORDESCU: aha tak to jde mimo mě .) nevěděl jsem s čím to má spojitost, dik
    CORDESCU
    CORDESCU --- ---
    4PTO: jestli myslíš ty vtipy na Hodora a dveře, řešení je spoiler k poslednímu dílu Game of Thrones :p (na vyžádání v poště)
    4PTO
    4PTO --- ---
    hodor pls nekdo?
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    Pozn.
    obskurní (*obskurný Pal.) příd. (z lat.) podřadný, bezvýznamný, zapadlý, pokoutní; mající špatnou pověst, mravně závadný; podezřelý, nekalý
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SIRIEN: *obskurní. (aha, "přiznání X" mě nějak minula.)
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    SHEALA: hodí se dodat že to parodicky navazuje na dementní stránky typu "přiznání ČVUT", "přiznání maminek" atp. S tím rozdílem, že ta iluminátská jsou relativně o dost uvěřitelnější...

    PISKVOR: ve skutečnosti co se tak vybavuju tak hlavně správně vyplněné cesťáky :) Přičemž při vyplňování cesťáků musí řešit i dost obskurdní problémy
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    TAP: Prostě vtip s chybou. Jde o klasickou záměnu: zastávka na "znamení" a satanské "znamení". Nicméně ve vtipu je popsaný satanistický rituál, nikoliv znamení. That's all, už se to tu kdysi řešilo, vylezlo asi dvacet teorií, které se to snažily ohnout, ale je to prostě fušeřina, která ovšem částečně funguje.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SHEALA: ...a jak je zvykem v každé korporaci, ani Iluminátům nezáleží až tolik na úspěchu klonování Vůdce, na dobrých vztazích s chapadlovitými entitami nebo na efektivitě chemtrails: nejdůležitější je mít správně vyplněné a vybavené excelové tabulky.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    JVMLOK: ilumináti existují, jeden z nich publikuje ohledně práce, která zahrnuje okultismus, mimozemšťany, chapadlovitá monstra a excelové tabulky.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    nebylo by nejaky tl;dr co je ono "přiznání iluminátů"
    HARALD
    HARALD --- ---
    GLADILAF: Taky to je okopírované z Přiznání Illuminátů.
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    TAP: Tak každý vnímá znamení jinak. Pravdou je, že na zastávkách není upřesněné, jak by ono znamení k zastavení autobusu mělo vypadat...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ALCATOR: to snad pochopil každej i bez toho
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    ALCATOR: zajisté, typický výraz pro mluvenou řeč v hospodě
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    Prostě jsme obklopeni blbci, kteří nedokážou věnovat psaní vtipů dostatečnou pozornost.

    Správně by to mělo být "... herní automat."

    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    MYSHAAK:
    SLEEPLESS8:
    no a vtip vidim v tom, ze nekdo by mohl cekat, ze dal se bude dit neco, jakoze neco vyhrajes, coz ale veskutecnosti neni pravda a tuduz, dal nic.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    KRITAU:
    myslim ze by to melo byt takhle (aspon tak jsem to cetl ja):
    A: "Co to je?"
    B: "To je hrací automat."
    A: "Jak to funguje?"
    B: "Sem hodíš peníze a tady se to zatočí."
    A: "A dál?"
    B: "Dál nic."
    KRITAU
    KRITAU --- ---
    PISKVOR: Stejně mě tam ale furt mate ten otazník u druhý věty a to, že třetí větu řiká zase B.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam