• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    SWT
    SWT --- ---
    GANDHI: Moje odpověď platí, i pokud to omezíš na pouze materiální výhry.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    SWT: aah sorry, neuvedomil jsem si, ze muze existovat skupina lidi, co si pod pojmem vyhra predstavi pouze něco materialniho
    SWT
    SWT --- ---
    GANDHI: Sice nevím, co myslíš tím "fakt dobrej", ale můžeš. Stači na to napojit něco, co vydává výhry (mohou být i nepeněžní) v závislosti na činnosti prováděné na konzoli.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    ALCATOR: takze pokud budu fakt dobrej, muzu si z herni konzole udelat vyherni?:)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SKY_MAX: Já to chápu jako takový memento mori. Hrob je blíž, než si myslíš.
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    ALCATOR: mi to prijde vtipny stejne, jen nektery lidi asi potrebujou exaktni najezd na pointu, aby se nevysekali;) navic hraci automat je v hospodach bezny vyraz pro ten vyherni.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    NVT: A PROTO je to vtipnější se slovem "výherní".

    Protože zatímco "herní" může být "prostě si pohraješ, něco bliká, něco se točí", tak u výherního bys očekával, že na konci bude nějaká výhra.

    - Hele, co je tohle?
    - To je výherní automat.
    - Jo? A jak to funguje?
    - No, tady za to zatáhneš, a tady se to zatočí.
    - A pak?
    - No pak už nic.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    PISKVOR: jo, vychazi to tak nejak plus minus, ale teda spis minus..
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NVT: Spoiler: u automatů, které se nazývají výherními, to funguje stejně (v rámci statistické chyby).
    NVT
    NVT --- ---
    ALCATOR: Kdyby byl výherní, dialog by končil zmínkou o výplatě výhry.
    Jelikož je jen hrací (herní), po zatočení se už nic dalšího neděje.
    4PTO
    4PTO --- ---
    CORDESCU: aha tak to jde mimo mě .) nevěděl jsem s čím to má spojitost, dik
    CORDESCU
    CORDESCU --- ---
    4PTO: jestli myslíš ty vtipy na Hodora a dveře, řešení je spoiler k poslednímu dílu Game of Thrones :p (na vyžádání v poště)
    4PTO
    4PTO --- ---
    hodor pls nekdo?
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    Pozn.
    obskurní (*obskurný Pal.) příd. (z lat.) podřadný, bezvýznamný, zapadlý, pokoutní; mající špatnou pověst, mravně závadný; podezřelý, nekalý
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SIRIEN: *obskurní. (aha, "přiznání X" mě nějak minula.)
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    SHEALA: hodí se dodat že to parodicky navazuje na dementní stránky typu "přiznání ČVUT", "přiznání maminek" atp. S tím rozdílem, že ta iluminátská jsou relativně o dost uvěřitelnější...

    PISKVOR: ve skutečnosti co se tak vybavuju tak hlavně správně vyplněné cesťáky :) Přičemž při vyplňování cesťáků musí řešit i dost obskurdní problémy
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    TAP: Prostě vtip s chybou. Jde o klasickou záměnu: zastávka na "znamení" a satanské "znamení". Nicméně ve vtipu je popsaný satanistický rituál, nikoliv znamení. That's all, už se to tu kdysi řešilo, vylezlo asi dvacet teorií, které se to snažily ohnout, ale je to prostě fušeřina, která ovšem částečně funguje.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SHEALA: ...a jak je zvykem v každé korporaci, ani Iluminátům nezáleží až tolik na úspěchu klonování Vůdce, na dobrých vztazích s chapadlovitými entitami nebo na efektivitě chemtrails: nejdůležitější je mít správně vyplněné a vybavené excelové tabulky.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    JVMLOK: ilumináti existují, jeden z nich publikuje ohledně práce, která zahrnuje okultismus, mimozemšťany, chapadlovitá monstra a excelové tabulky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam