• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    ZUZKAOU: SOLNAKAR: PISKVOR: atd,

    děkuji. Dostihy znám. A válím v nich. Jen jsem v tom hledal něco víc... .:)

    mé zkušenosti s tou kartou nejsou totiž nasírací..

    protože :D
    náhoda se vrací dolu a víme pak, kdy se objeví znovu a to lze hezky osolit pěknou sázkou.
    napoli potřebuje ještě narcia (a kdo má narcia, prodá ho majiteli napoli za pěknou pálku a ještě písemný slib, že mu nebude muset platit, pokud vstoupí na dostih této stáje :D)


    a když už se nastřelili staré hry - co Maršál a špión ?
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    HUGO: OMGMGMGMGMGMGMGMGM na to bych si nevzpomněl! to byla bomba

    + Fantom nesměl bejt začátečník, jinak to bylo easy, ale pokud se neustále pohyboval po políčkách, kde existovaly aspoň dvě varianty jak mohl odejít, aby to nebylo hned jasný...
    FALCO
    FALCO --- ---
    CEAR: paráda díky :-D. Nějak jsem Martyho takhle při pátku
    CEAR
    CEAR --- ---
    FALCO: Vychází to z dvojího možného výkladu "představit se" - buď klasicky představit se někomu ("dobrý den, jemnuji se Vladislav...."), nebo to nečekané "představit se (sebe)" = představit si sám sebe....
    FALCO
    FALCO --- ---
    GLADILAF: me to stále nedocvaklo :-(
    HUGO
    HUGO --- ---
    ještě Lovci pokladů... :)

    FREELA: ze začátku to vypadalo beznadějně, ale dal se vyvinout systém a konce hry bývávaly napínavé; pokud to teda policajti nezmršili a fantom po posledním odhalení nefouknul tramvají nebo přívozem na druhý konec města
    SKRU
    SKRU --- ---
    GLADILAF: aha jo takle diky:)))
    SOLNAKAR
    SOLNAKAR --- ---
    Když už vzpomínáme na ty legendární rodinné hry tak co taková "Stavíme Stalinův pomník"?
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    PRAASHEK: doufam, ze bili vyhrali
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    FREELA: nevim jaký jsi měl/a pravidla, ale co si pamatuju tak to mělo bejt aspoň 1v4, možná 1v5
    FREELA
    FREELA --- ---
    Jako vy jste nekdy fantoma dostali? Co si pamatuju, tak to v tom limitu nesli zvladnout, pokud nebyl fantom uplne blbej. A dostihy jsme hrali tak, ze jsme si v pripade hrozby bankrotu navzajem podepisovali smenky a hra pak trvala i 12 hodin
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    SKRU:
    ZUZKAOU: mám doma oboje, ale na Slavkov to nemá, ale to už je o lvlv jinde
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    PISKVOR: to já né - to šachy! (navíc ti bílí byli spíš béžovo-šedí a černí místy hnědí. občas jsem si nebyl jist, komu která figura patří, protože to hráli se zapnutým stroboskopem a oba oponenti využívali toho ve svůj prospěch a snažili se táhnout během svého času třeba osmkrát a to i za protihráče, když byla zrovna milisekundu tma. nová pravidla z číny)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    PRAASHEK: Rasisto!
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SKRU: jednou jsem sledoval nějakou novotu, jmenovalo se to šachy, a to vám byla podívaná. černí proti bílým. ani kostkou se neházelo, i když nějaký brejloun Rubik se všem pořád snažil nějakou vnutit
    SKRU
    SKRU --- ---
    ZUZKAOU: FSP byl hodne dobrej, ale Marsal a Spion, to byla proste klasa:)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Někdo zná z dětství pokémony a někdo zase dostihy ;-)

    (a nejlepší byl fantom staré prahy)
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    A když ho měl člověk koupenýho, tak na něj nasázel co nejvíc dostihů a ta svinská karta mu tam posílala chudáky platit šílený sumy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam