• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    KBN: Nova appka, rozsirena realita, musis chodit sem a tam a v telefonku se ti ukazujou pokemoni, ktere musis chytat.
    KBN
    KBN --- ---
    vysvětlete mi prosím někdo co se to děje s těmi pokémony ?? jsem asi úplně mimo, protože nevím o co se vůbec jedná....
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    SOLNAKAR: místo kance jsi omylem trefil tajemníka ÚV?

    ani nevím, jestli jsme ji někdy vůbec hráli, ale ty kartičky mě bavilo číst pořád dokolečka :-)
    CEAR
    CEAR --- ---
    GANDHI: Ano, máš pravdu :o) Abych se přiznal, je to oblast gramatiky, kterou spíš beru intuitivně. Nicméně od tohoto autora se žádná filosofická hloubka očekávat nedá a myslím, že ani není nutné, aby to bylo založené na správné gramatice, stačí, že to tak někdo pochopí. Pokud vím, má víc vtipů založených na podobném principu - stírací los, pozor tram atd. Neříkám, že jsem u toho brečel smíchy.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    CEAR: aha, takze cela ta dmence je zalozena na tom, ze pan si se predstavil?

    vim, ze budu znit jako grammarnacek, ale pokud chce nekdo delat for zalozenej na slovni hricce, mel by nejdriv umet spravne cesky.
    FREELA
    FREELA --- ---
    SCHWAB: tak promin :)
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    FREELA: já to četl, jen jsem přehlédl, že už Skručko zmínil M&Š. Jinak nechápu tvuj komentář. Je hloupý.
    SKRU
    SKRU --- ---
    SCHWAB: M&Š ok, ale na Slavkov to nemá!;D
    FREELA
    FREELA --- ---
    SCHWAB: je tady o tom celkem rozsahla debata, mas na to cely vikend
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    MATHES: otoč, olízni, omlékuj.. tu slečnu.
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    ZUZKAOU: SOLNAKAR: PISKVOR: atd,

    děkuji. Dostihy znám. A válím v nich. Jen jsem v tom hledal něco víc... .:)

    mé zkušenosti s tou kartou nejsou totiž nasírací..

    protože :D
    náhoda se vrací dolu a víme pak, kdy se objeví znovu a to lze hezky osolit pěknou sázkou.
    napoli potřebuje ještě narcia (a kdo má narcia, prodá ho majiteli napoli za pěknou pálku a ještě písemný slib, že mu nebude muset platit, pokud vstoupí na dostih této stáje :D)


    a když už se nastřelili staré hry - co Maršál a špión ?
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    HUGO: OMGMGMGMGMGMGMGMGM na to bych si nevzpomněl! to byla bomba

    + Fantom nesměl bejt začátečník, jinak to bylo easy, ale pokud se neustále pohyboval po políčkách, kde existovaly aspoň dvě varianty jak mohl odejít, aby to nebylo hned jasný...
    FALCO
    FALCO --- ---
    CEAR: paráda díky :-D. Nějak jsem Martyho takhle při pátku
    CEAR
    CEAR --- ---
    FALCO: Vychází to z dvojího možného výkladu "představit se" - buď klasicky představit se někomu ("dobrý den, jemnuji se Vladislav...."), nebo to nečekané "představit se (sebe)" = představit si sám sebe....
    FALCO
    FALCO --- ---
    GLADILAF: me to stále nedocvaklo :-(
    HUGO
    HUGO --- ---
    ještě Lovci pokladů... :)

    FREELA: ze začátku to vypadalo beznadějně, ale dal se vyvinout systém a konce hry bývávaly napínavé; pokud to teda policajti nezmršili a fantom po posledním odhalení nefouknul tramvají nebo přívozem na druhý konec města
    SKRU
    SKRU --- ---
    GLADILAF: aha jo takle diky:)))
    SOLNAKAR
    SOLNAKAR --- ---
    Když už vzpomínáme na ty legendární rodinné hry tak co taková "Stavíme Stalinův pomník"?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam