• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    PRAASHEK: to je jedno, si to zahraju z nostalgie... teď jsem i vytáhnul starej tetris, ten je naštěstí na tužkovky, takovejch hodin co jsem toho nahrál kdysi
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    WRYKOLAKAS: věř mi, s každým levelem se jenom zvýší množství vajíček o dost víc, než na té lehčí obtížnosti :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    FINSON: podle mě tam jenom při dalším levelu začala ta chobotnice snášet víc vajíček než u té lehčí
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    FINSON: No chystam se na to, zejtra jdu pro baterky, myslim že jsou to běžný LR44
    FINSON
    FINSON --- ---
    Já bych dokonce řek, že ve hře B měla chobotnice chapadlo navíc. Nebo chapadlo s více články, nebo tak něco. Bude nejlepší, když to WRYKOLAKAS prověří :-)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    J4C0B1M: ten trvá pár sekund
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    WRYKOLAKAS: Co si u chobotnice pamatuju, tak tam to taky byly úrovně obtížnosti.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    béčko zrychlovalo snášení slepic mnohem víc
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    NELLAS: no nevim, toho jsem si nikdy nevšim, že by jedna slepice nesnášela...
    a u chobotnice?
    jako myslel jsem že to bude asi jiná obtížnost, ale jako malej když jsem to hrál tak jsem rozdíl moc nepozoroval
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    WRYKOLAKAS: Internety tvrdí, že: " There were two levels of difficulty, denoted "игра А" and "игра B" ("game A" and "game B"). The A version was easier: in it, the bottom-left roost was disabled and eggs would never fall off of it. In game B, all four roosts were in use."
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    Pochopil někdo jakej byl rozdíl mezi hrou A a B?
    Mam doma chobotnici i tyhle vejce, asi koupim baterky a oprášim to....
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    BLOODRAT: Já to našla ke stažení na Androida, ale nezkoušela jsem...
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ProgramAce.WolfAndEggs
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Je to online, kdo chce zavzpomínat. Chobotnice taky. Googlit vám to přes telefon nebudu.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    PRAASHEK: ale nejdřív musíš dohrát singláč za vejce :-/
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    mohl by to být i dobrej multiplayer, hrál bych za slepici
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    MENTAL: would play
    MENTAL
    MENTAL --- ---
    UNDERWORLD
    UNDERWORLD --- ---
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    GANDHI: Ani ne tak s totalitnim rezimem, jako s podminkami v nem panujicimi. Veci se nekupovaly, ale shanely (zejmena zakladni zivotni potreby), jistota celekm zadna, majetek nevelky a kdykoliv jsi o nej mohl prijit, kdyz si na tebe nekdo zasednul.
    GANDHI
    GANDHI --- ---

    ale rakusaci si stejne urcite furt myslej, ze jsme nasrany na ne:p

    jak souvisej bezdaci s totalitnim rezimem mi docela unika
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam