• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    PRAASHEK: to je jedno, si to zahraju z nostalgie... teď jsem i vytáhnul starej tetris, ten je naštěstí na tužkovky, takovejch hodin co jsem toho nahrál kdysi
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    WRYKOLAKAS: věř mi, s každým levelem se jenom zvýší množství vajíček o dost víc, než na té lehčí obtížnosti :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    FINSON: podle mě tam jenom při dalším levelu začala ta chobotnice snášet víc vajíček než u té lehčí
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    FINSON: No chystam se na to, zejtra jdu pro baterky, myslim že jsou to běžný LR44
    FINSON
    FINSON --- ---
    Já bych dokonce řek, že ve hře B měla chobotnice chapadlo navíc. Nebo chapadlo s více články, nebo tak něco. Bude nejlepší, když to WRYKOLAKAS prověří :-)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    J4C0B1M: ten trvá pár sekund
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    WRYKOLAKAS: Co si u chobotnice pamatuju, tak tam to taky byly úrovně obtížnosti.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    béčko zrychlovalo snášení slepic mnohem víc
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    NELLAS: no nevim, toho jsem si nikdy nevšim, že by jedna slepice nesnášela...
    a u chobotnice?
    jako myslel jsem že to bude asi jiná obtížnost, ale jako malej když jsem to hrál tak jsem rozdíl moc nepozoroval
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    WRYKOLAKAS: Internety tvrdí, že: " There were two levels of difficulty, denoted "игра А" and "игра B" ("game A" and "game B"). The A version was easier: in it, the bottom-left roost was disabled and eggs would never fall off of it. In game B, all four roosts were in use."
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    Pochopil někdo jakej byl rozdíl mezi hrou A a B?
    Mam doma chobotnici i tyhle vejce, asi koupim baterky a oprášim to....
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    BLOODRAT: Já to našla ke stažení na Androida, ale nezkoušela jsem...
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ProgramAce.WolfAndEggs
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Je to online, kdo chce zavzpomínat. Chobotnice taky. Googlit vám to přes telefon nebudu.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    PRAASHEK: ale nejdřív musíš dohrát singláč za vejce :-/
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    mohl by to být i dobrej multiplayer, hrál bych za slepici
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    MENTAL: would play
    MENTAL
    MENTAL --- ---
    UNDERWORLD
    UNDERWORLD --- ---
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    GANDHI: Ani ne tak s totalitnim rezimem, jako s podminkami v nem panujicimi. Veci se nekupovaly, ale shanely (zejmena zakladni zivotni potreby), jistota celekm zadna, majetek nevelky a kdykoliv jsi o nej mohl prijit, kdyz si na tebe nekdo zasednul.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam