• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    PRAASHEK: Nice to meet you Jinak, I'm Karel.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    kolik stojí změna rodného čísla? vychází mi tam, že žiju nacistickém německu a jmenuju se jinak!
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    MCKIDNEY: budete s tím ještě pokračovat?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    J4C0B1M: Jestli to neni v souvislosti s timto
    ENERGIE RODNÉHO ČÍSLA
    http://www.zdravi4u.cz/astro-vesmir/horoskopy/7558-energie-rodneho-cisla
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ROMANICAK: netušíš co je vtipnýho na věci která je 4 příspěvky pod tím tvým plz?
    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    ROMANICAK: je to iterace vtipu o trolley problemu https://en.wikipedia.org/wiki/Trolley_problem ve kterem vystupuji lidi privazany na kolejich. Je to velmi casto pouzivany myslenkovy pokus prave rpi reseni moralky
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    YOT: Covece a co teprve, az budou s protezama behat rychleji, nez bez nich? Podle me bude par kategorii, stejne, jako se ve 20. stoleti oddelili profici a amateri, budou ultrasuperprofici (geneticke, kyberneticke a / nebo dopingove vylepseni) a ti ostatni.
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    RENDORF: Nechal bys lidi přivázat ke koleji a přeject aby sis zachoval svojí práci?
    (Já teda jo)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    RENDORF: je to iterace vtipu o trolley problemu https://en.wikipedia.org/wiki/Trolley_problem ve kterem vystupuji lidi privazany na kolejich. Je to velmi casto pouzivany myslenkovy pokus prave rpi reseni moralky
    RENDORF
    RENDORF --- ---
    [ VITEKZKYTEK @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ] ?
    Asi mám slabší angličtinu, která na tohle nestačí.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    YOT: vím o kámošce, která byla nucena v blbejch šachách jet na soutež se 40 horečkama, bylo jí cca 14. Rodiče a trenéři dovedou bejt urputný.
    YOT
    YOT --- ---
    SIRIEN: Mě to nevysvětluj... Já ten názor nevymyslel...
    Já to pochopil, že by to byly jako závody mezi výrobci dopingu a sportovci a disciplíny by byly jen nástroje a nářadí. Zlatou za anabolický steroidy na 100m překážek vyhrává Boehringer Hamburk na Jardovi Vopičkvi z Horní Dolní...

    Jen teda... když už jsi u toho žákovskýho sportu tak v určitejch, řekněme populárních sportech, kde je velká konkurence, tak pokud chceš aby tě trenér postavil tak musíš být hodně aktivní a divil by ses co některý tatíci pro takovou aktivitu dokážou...
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    YOT: tak čistě fakticky prozačátek kvůli tlaku na sportovce, co dopovat nechtějí, a to zejména v nižších soutěžích, což mimo jiné postihuje často i mladistvé sportovce co svou kariéru teprve začínají, což zase souvisí se zájmem na propagaci sportu v běžné populaci a zejména opět mezi mladistvými.

    Ten vrcholnej sport co vidíš je špička ledovce nad hladinou prahu mediální pozornosti, to co už v médiích nevidíš je, jak se každá ta vrcholná soutěž, první liga atp. váže plynule dolu na druhou ligu, třetí... až k lokálním sportovním klubům, které navštěvují normální děcka, která také chtějí mít radost z toho, že vyhrají nějakou tu medaily nebo pohárek, i když to je jen ve čtvrté kategorii a i když to nezvládnou udělat tak často, aby se s tím probojovaly až na nějaké mistrovství.

    Povol doping nahoře a projede Ti to jak pečlivě sestavená dominová kaskáda až dolů. (Což je docela potvrzené stavem v zemích, kde je doping braný jako samozřejmost a kontroly jen jako obstrukce, např. Rusko, Čína...)
    YOT
    YOT --- ---
    Mimochodem nedávno jsem narazil na názor, že když teda všichni dopujou tajně, tak proč nezrušit zákaz dopingu...


    GANDHI:
    Krásnej důkaz škodlivosti dopingu. Všimněte si jak má Jarmil malýho pinďoura...
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    HRAFNAIN:
    on takovej Jarmil Kratochvil.... :)
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    LODBROG: aha asi uz trosku chapu, i kdyz teda tapu, ciwe vrcholovej sport :D

    LODBROG
    LODBROG --- ---
    HRAFNAIN: Nejspíš narážka na doping, díky kterému jsou ruští atleti "nespravedlivě" vylučováni z olympiády
    - tahle "14 letá ruská slečna" brala tolik mužských hormonů, že vypadá takhle.
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    [ JANDIS_01 @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    ?
    je to vtipny samo o sobe, olympiadu nesleduju (i kdyz pravda, plavani ve vykalech mi neuslo :)
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    ADITU: Cotoku... jsem rád, že mě tahle hra a chytré telefony samy o sobě zatím míjí. Zlatá moje Nokia C2 nebo co to mám... zlatá.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ADITU: Ok, no. Díky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam